ستایش فرهاد از بازیکنان؛به شما افتخار می‌کنم

سرمربی استقلال می گوید بابت شرایط پرسپولیس حرفی نمی زند و اگر لازم باشد در آینده درباره مشکلات باشگاهش صحبت خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، فرهاد مجیدی بعد از برد در دربی پایتخت به نشست خبری رفت و صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:


**به پرسپولیسی ها خسته نباشید می گویم
این برد را به هواداران تبریک می‌گویم و به تیم پرسپولیس و مربیان محترم و بازیکنان خسته نباشید می‌‌گویم و امیدوارم که با این پیروزی بتوانیم دل هواداران را شاد کرده باشیم. 


**فغانی خیلی خوب سوت زد
داوری به نظرم هیچ مشکلی نداشت و فغانی خیلی خوب سوت زد.


**وضعیت پرسپولیس به من ربطی ندارد
پرسپولیس به من ربطی ندارد ولی اگر لازم باشد طی چند روز آینده به صورت مفصل در مورد مشکلات باشگاه استقلال صحبت می کنم.

**نیازی ندیدم تعویض کنم
استراتژی ما این بود که در نود دقیقه تمام کنیم، موقعیت هم داشتیم و می شد استفاده کنیم ولی سیستمی که داشتیم بازیکنان به نحو احسن انجام دادند و نیازی به تعویض ندیدم.


**کسانی پنالتی زدند که روحیه بالایی داشتند
ضربات پنالتی مسائلی روحی روانی خاص خودش را دارد و بازیکنانی که روحیه بالا داشتند را برای پنالتی انتخاب کردیم.


**دربی حساس است و جذاب نمی شود
بازی دو تیم همیشه حساس است و در بازی حساس موقعیت کم پیش می آید و هر تیمی که استفاده کند برنده خواهد بود. در بازی قبلی پرسپولیس یک موقعیت نیمه داشت و برنده شد. بازی دربی همیشه حساس است و به همین خاطر شاید بازی جذابی در نیاید.


**افتخار می کنم سرمربی این تیم هستم
به بازیکنان‌مان با تمام وجود خسته نباشید می‌گویم و واقعا افتخار می‌کنم سرمربی تیمی هستم که این بازیکنان با شرف بدون هیچ دریافتی این گونه بازی می‌کنند. هواداران واقعا قدر بدانند و این تیم اگر حفظ شود و مشکلات مدیریتی اسفناک حل شود قطعا این تیم در آسیا حرف برای گفتن خواهد داشت.


**صد درصد ۵۰ میلیون به بازیکنان پاداش می دهم
 صد در صد این کار را انجام می‌دهم. من اعلام میکنم که در این شش بازی که برنده شدیم و یک تساوی داشتیم. دوستان بسیار خوبی داشتند که به من کمک کردند و عاشق استقلال هستند و اینستاگرامی نیستند و دوست ندارند به تمرین بیایند و مطمئن باشید این پاداش را برای بازی بعدی دوبرابر می‌کنم.

تگ ها


فرهاد مجیدی استقلال تهران