ستایش مربی حریف از رفتار احترام‌آمیز کلوپ

سرمربی لینلکن‌سیتی تیمی که در جام اتحادیه ۷-۲ از لیورپول شکست خورد از یورگن کلوپ به دلیل رفتار درست و احترام‌آمیز با این تیم تمجید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، لیورپول دیروز در مرحله سوم جام اتحادیه انگلیس به مصاف تیم کوچک لینکلن سیتی رفت و در یک باز راحت حریفش را ۷-۲ شکست داد. اما در پایان بازی سرمربی لینکلن زبان به ستایش از یورگن کلوپ گشود و گفت رفتار او در پایان بازی و برخورد احترام آمیزش با حریف نشان دهنده طبع بالا و اخلاق درست او است.

درحالیکه برخی مربیان بعد از چنین پیروزی‌هایی زمان را برای تعریف و تمجید از تیمشان و خودشان یا حتی تحقیر حریف مناسب می بینند یورگن کلوپ بعد از سوت پایان مسابقه سریعاً به سراغ اپلتون سرمربی لینکلن رفت و بازی تیمش را به او تبریک گفت.

اپلتون در پایان بازی با تمجید از این رفتار کلوپ گفت: " یورگن بعد از بازی سراغ من آمد و گفت خوب بازی کردید و برایتان در ادامه فصل آرزوی موفقیت می‌کنم. این ژست قشنگی از طرف او بود".

سرمربی لینکلن سپس به ستایش از سرمربی لیورپول و تیمش پرداخت و گفت: " یورگن در چند سال اخیر کار بزرگی انجام داده. لیورپول ترکیبی عالی از بازیکنان جوان و باتجربه دارد. در نیمه اول دیدیم که لیورپولیها در تمام کنندگی و استفاده از فرصتها چقدر استادند. حتی اگر یک سطل را گوشه تیر دروازه می گذاشتیم آنها هر دفعه می توانستند با توپ به آن بزنند. یعنی ضربات آخرشان اینقدر دقیق بود".

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول