ستایش ویژه پیانیچ از یوونتوس

میرالم پیانیچ ستاره بوسنیایی بازی در یوونتوس را افتخاری بزرگ برای خودش می داند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در دو سه روز گذشته رسانه های ایتالیایی و اسپانیایی خبر از توافق میرالم پیانیچ با بارسلونا داده اند. ستاره بوسنیایی پس از بازی در رم و یوونتوس حالا قصد ترک سری آ و تجربه یک چالش جدید را دارد.

رسانه ها همچنین خبر داده اند که چلسی و پی اس جی نیز در تلاش برای متقاعد کردن ستاره بوسنیایی هستند با این حال بارسا فعلا شانس اول برای جذب این بازیکن محسوب می شود. مشکل کار اینجاست که یوونتوس در ازای واگذاری پیانیچ، خواهان جذب آرتور ملو شده اما بازیکن قصد ماندن در بارسا را دارد.

میرالم پیانیچ در مصاحبه جدید خود به تمجید ویژه ای از باشگاه یوونتوس پرداخت و گفت:« یوونتوس یک خانواده بزرگ است. باشگاهی در بالاترین سطح فوتبال. وقتی افتخارات و جام های این تیم را می بینید، ترغیب می شوید تا شما هم جایی در تاریخ یوونتوس داشته باشید و در افتخاراتش سهیم شوید.»

پیانیچ فصل ۱۷-۲۰۱۶ بود که از رم راهی یوونتوس شد و معتقد است که مکس آلگری در پیشرفت فوتبالی او نقش به سزایی داشت.

آلگری بود که به پیانیچ پستی هجومی تر داد و او نیز به خوبی توانست از این فرصت استفاده کند:« به حضور در خط میانی و حتی کمک به دفاع عادت کرده بودم اما آلگری با من صحبت کرد و از من خواست تا وطایف هجومی تری را نیز برعهده بگیرم. او به من گفت که حضور در خط میانی به این معنا نیست که در کارهای تهاجمی تیم شرکت نکنم. توصیه های او نقطه عطفی در فوتبال من بود.»

بیشتر بخوانید:
استعفای عجیب ستاره سابق یوونتوس از کادر فنی

ستاره آرژانتینی یووه بالاخره به ایتالیا بر می گردد

 

 

تگ ها


میرالم پیانیچ فوتبال جهان بارسلونا یوونتوس فوتبال