ستایش پپ گواردیولا از ستاره بلژیکی تیمش

گواردیولا از عملکرد درخشان ستاره تیمش خشنود است...

گواردیولا از عملکرد درخشان ستاره تیمش خشنود است

ستاره بلژیکی سیتی عملکرد درخشانی داشت و بعد از پایان بازی مورد تمجید گواردیولا قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار مدال، دی بروینه که به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو، مدتی از میادین دور بود، در این دیدار نمایش درخشانی ارائه داد و علاوه بر پاس گل برناردو سیلوا، با یک شوت دیدنی، گل سوم تیمش را از پیش محوطه جریمه به ثمر رساند. به همین دلیل، گواردیولا در پایان بازی، او را مورد ستایش قرار داد.

سرمربی اسپانیایی سیتی گفت:" ما از کیفیت او آگاه هستیم. وقتی بازیکنی برای مدتی طولانی به دلیل مصدومیت از میادین دور است، بازگشت برایش آسان نیست؛ برای اینکه به ریتم و سرعت معمول برگردد.

به همین دلیل، ما تلاش کردیم تا به بهترین شکل، زمان بازی بازیکنان را مدیریت کنیم و توانستیم این کار را انجام بدهیم. البته د این دیدار، می دانستیم که کوین می تواند حضور داشته باشد. ما به او نیاز داریم زیرا او باهوش است و در این دیدار بسیار هجومی ظاهر شد. او کمک زیادی به ما کرد."

گواردیولا همچنین در مورد نمایش تیمش در این دیدار گفت:" من از تعهد بازیکنان واقعا راضی هستم و به ویژه به خاطر همه بازی هایی که در ذهن و پاهای بازیکنان هست. ما باید در بعضی جنبه ها بهتر شویم اما در این دیدار عملکرد خوبی داشتیم. از اینکه در مرحله بعد هستیم، خوشحالم و قرعه هم که دوشنبه مشخص می شود."