ستایش کومان از کوتینیو: او بازیکن بزرگی است

رونالد کومان سرمربی بارسلونا در گفتگو با روزنامه اسپورت از راز پیشرفت قابل ملاحظه کوتینیو و بازگشت او به روزهای اوجش گفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فیلیپ کوتینیو که تنها چند هفته پیش شایعات زیادی درباره پیوستنش به تیم‌های لیگ برتری مطرح بود و بارسلونا تمایلی برای حفظ او نشان نمی‌داد در شروع فصل جدید لالیگا به یکی از ستاره‌های مهم بارسلونا و رونالد کومان تبدیل شده است.

رونالد کومان با ستایش از شرایط فعلی ستاره برزیلی تیمش در گفتگو با نشریه کاتالان اسپورت درباره او صحبت کرده و درباره شرایط فعلی او و پیشرفت قابل ملاحظه‌اش در ترکیب بارسلونا صحبت کرد.

کوتینیو از سال ۲۰۱۸ که با قراردادی بزرگ از لیورپول به بارسا پیوست هرگز در حد انتظارات ظاهر نشد و فصل گذشته را قرضی در بایرن مونیخ بازی کرد. اما از شروع فصل جدید او پاسخ اعتماد رونالد کومان را به خوبی داده.

کومان در این باره گفت: " کوتینیو بازیکنی است که در انگلیس و بایرن مونیخ چیزهای زیادی یاد گرفته. وظیفه من به عنوان مربی این است که از هر بازیکن بیشترین استفاده را ببرم. مهم این است که هر بازیکن در پست خودش باشد چون این اعتماد به نفس او را بیشتر می‌کند. اما تا وقتی یک بازیکن کیفیت نداشته باشد اینها همه بی فایده خواهد بود و من معتقدم کوتینیو فوتبالیست بزرگی است".

بیشتر بخوانید:

کومان: هیچ گلایه ای از لیونل مسی ندارم

بارسلونا و ناکامی در جذب مهاجم مورد علاقه کومان

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ رونالد کومان فیلیپ کوتینیو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال