ستایش گواردیولا از ستاره بلژیکی سیتی

پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی به ستایش از کوین دی‌بروین ستاره بلژیکی تیمش پرداخت و درباره او گفت: فقط کافی است نگاه کنید او چطور بازی می‌کند...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی از کوین دی‌بروین ستاره بلژیکی تیمش به عنوان یک فوتبالیست استثنایی یاد کرد ولی در عین حال گفت گاهی مجبور است به دی‌بروین یادآوری کند که در زمین از سخت کردن کار خودداری کرده و هر چه ساده‌تر بازی کند.

دی‌بروین در فصل جاری لیگ برتر در ۲۶ بازی برای منچسترسیتی ۱۶ پاس گل داده و صدرنشین جدول بیشترین پاس گل در این لیگ است. او علاوه بر این هشت گل هم برای سیتی به ثمر رسانده است. دی‌بروین در پیروزی ۲-۱ منچسترسیتی مقابل رئال مادرید در یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان نقش بسیار مهمی داشت.

پپ گواردیولا با ستایش از این ستاره بلژیکی درباره او گفت:" لازم نیست من چیزی درباره کوین دی‌بروین بگویم. فقط این را می‌گویم که کافی است نگاه کنید او چطور بازی می‌کند".

سرمربی منچسترسیتی در ادامه گفت:" دی‌بروین چه از نظر عملکرد، کم فراز و نشیب بودن، تاثیرش در فاز تهاجمی تیم ما و در گلزنی، اشتیاق و تلاش، آرامش و روحیه مثبت، فوق‌العاده است. من از کوین پرسیدم قبل از آنکه پشت آن پنالتی بایستی چه حسی داشتی و او در جواب گفت می‌دانستم که توپ را گل می‌کنم. او احساس نمی‌کند تحت فشار قرار دارد و از بازی کردن در مسابقات بزرگ خوشش می‌آید. بله کوین دی‌بروین یک فوتبالیست استثنایی است".

بیشتر بخوانید:

امیدواری ستاره سیتیزن‌ها به کسب توپ طلا

ٰخبر بد گواردیولا در مورد ستاره فرانسوی سیتی

 

تگ ها


پپ گواردیولا فوتبال جهان کوین دبروین منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال