ستین: بازی با بیلبائو و بتیس انرژی زیادی از بازیکنان گرفت

کیکه ستین سرمربی بارسلونا پس از برتری بر رئال بتیس به ستایش از عملکرد بازیکنانش پرداخت....

به گزارش مدال،‌ بارسلونا در دیداری که اهمیت بسیاری داشت، توانست در زمین بتیس به سه امتیاز ارزشمند دست یابد. بارسا دو بار از میزبانش عقب افتاد ولی در نهایت 2-3 پیروز شد. مسی در این بازی سه پاس گل داد. به این ترتیب فاصله بارسا با رئال در صدر جدول سه امتیاز باقی ماند.

کیکه ستین سرمربی بارسا در پایان بازی گفت:« بازی با بیلبائو و بتیس فوق العاده پرفشار بود و انرژی زیادی از بازیکنان گرفت. بتیس اجازه نداد امشب کار ساده ای در زمین داشته باشیم و با بازیکنان باکیفیتش اجازه خلق موقعیت های گل زیاد به ما نداد. فکیر امشب خارق العاده بود و مهار او کار دشواری بود. ما هم شانس های خودمان را داشتیم و خوشحالم که از آنها استفاده کردیم.

از نمایش تیمم بسیار راضی هستم. البته که می توانیم در برخی زمینه ها بهتر کار کنیم ولی عملکرد بازیکنانم امشب ارزشمند بود و راضی هستم. دو بار گل های خورده را جبران کردیم و این کار کمی نیست.»

ستین ادامه داد:« تیم رفته رفته بهتر نیز خواهد شد و هم از نتیجه و هم از نمایش بازیکنان خوشحالم. این یک پیروزی بسیار مهم بود و یک برد خارج از خانه که برای آینده به ما انرژی فراوانی خواهد داد. البته که نقص هایی هم داریم و در صدد رفع شان خواهیم بود. پس از باخت غیرمنصفانه به بیلبائو نیاز به کسب پیروزی در بازی امشب داشتیم و به هدف مان نیز رسیدیم. این سه امتیاز خیلی واجب بود.»

داوری:« من دور بودم و به صحنه های مشکوم اشراف نداشتم. صحنه احتمالی پنالتی روی مسی را هم خوب ندیدم.»

بازگشت به بنیتو ویامارین:« اینجا دوستان زیادی دارم و بهترین ها را برای بتیس آرزو می کنم.»

بیشتر بخوانید:

بتیس 2 بارسلونا 3؛ پیروزی سخت کاتالان‌ها

خلاصه بازی بتیس 2 بارسلونا 3/ ویدیو

 

 

تگ ها


فوتبال جهان کیکه ستین بارسلونا رئال بتیس رئال بتیس-بارسلونا لالیگا فوتبال