ستین: مشکلی با آمدن ژاوی به جای خودم ندارم

سرمربی بارسلونا دوست دارد تا پایان مدت قراردادش در این باشگاه بماند ولی مشکلی با آمدن ژاوی هم نخواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژانویه گذشته، پس از شکست بارسا در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا برابر اتلتیکو بود که سران باشگاه به فکر اخراج ارنستو والورده افتادند. اتفاقی که در نهایت رخ داد و قرار بود ژاوی به عنوان جانشین او معرفی شود ولی هافبک افسانه ای بارسا که در حال حاضر هدایت السد را برعهده دارد، حاضر به پذیرش پیشنهاد جانشینی والورده نشد.

رونالد کومان هم پیشنهاد بارسا را رد کرد تا قرعه به نام کیکه ستین بیفتد. با او قرارداد یک سال و نیمه بسته شد که به صورت مشروط قابل تمدید برای یک سال دیگر نیز خواهد بود.

ستین که توانسته بارسا را در پایان هفته ۲۷ صدرنشین لالیگا کند، در مورد تماس مسئولان باشگاه گفت:« چند روز قبل از تماس مسئولان بارسا نزدیک بود به فوتبال مصر بروم. حاضر بودم مجانی هم بارسا را تمرین بدهم. تماس بارسلونا زندگی من را تغییر داد و این یک واقعیت است.»

خطر جانشینی ژاوی:« امیدوارم ژاوی بیاید و کارش را هم عالی انجام بدهد. من همیشه تحسین کننده ژاوی و ستاره های بزرگی مثل او بوده ام. اگر فردا ژاوی به جای من بیاید هم مشکلی برای کنار رفتن نخواهم داشت. دنیای ما مربیان همین است و به آن عادت کرده ایم.»

مشکلات مدیریتی باشگاه و احتمال استعفای بارتومئو:« این مسائل در باشگاهی مثل بارسا عادی نیست. خیلی باشگاه های کوچکتر را می شناسم که مانع انتشار اخبار حاشیه ای خود می شوند. به شخصه امیدوارم بارتومئو تا پایان دوران مدیریتش بماند چرا که با او رابطه بسیار خوبی دارم. اغلب با هم صحبت می کنیم و در مورد اتفاقات حاشیه ای اخیر(استعفای شش مدیر) برای من و بازیکنان توضیحات کافی را ارائه داد.»

بیشتر بخوانید:
اینیستا: نسل طلایی بارسلونا تکرار نمی‌شود 
مهمترین پرونده نقل و انتقالاتی رئال مادرید؛ ارلینگ هالند 
مشکلات مالی نیمار را از بارسا دور کرد؛ لائوتارو گزینه اول کاتالان‌ها 

تگ ها


جوزپ ماریا بارتومئو کیکه ستین ژاوی فوتبال جهان بارسلونا السد قطر فوتبال