سجادی: پیگیر وضعیت پنجره بسته پرسپولیس هستم

حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان گفت: به هیچ‌وجه بین دو تیم پرسپولیس و استقلال تبعیضی قائل نشده‌ام و از هر دو تیم حمایت می‌کنم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سیدحمید سجادی در گفت‌وگوی با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در مورد اظهار نظر برخی مبنی بر اینکه وزیر ورزش و جوانان بین تیم‌های پرطرفدار پایتخت، پرسپولیس و استقلال تبعیض قائل می‌شود، گفت: به هیچ وجه بین این دو تیم تبعیضی قائل نشده‌ام و از هر دو تیم حمایت می‌کنم و برای آنها به طور مساوی وقت می‌گذارم و در خدمت‌شان نیز هستم. مردم از نحوه حمایت ما از این دو تیم اطلاع ندارند، چرا که ما هر روز در رابطه با این اقدامات اطلاع‌رسانی نمی‌کنیم.


وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: بنده با هیئت مدیره هر دو تیم در ارتباط هستم و آنها نیز کارشان را همچون ساعت انجام می‌دهند. ضمن اینکه می‌توانید از هر دو عزیز هم سرپرست باشگاه پرسپولیس و هم مدیرعامل استقلال بپرسید که آیا هر زمان که به حمایت وزارت ورزش و جوانان نیاز داشتند و برنامه‌ای مدنظرشان بود که باید در خدمتشان باشیم، این اتفاق افتاده است یا خیر.

وی یادآور شد: به وظیفه خود نسبت به آنچه در مورد حمایت از تیم‌های پرسپولیس و استقلال بر عهده داریم، عمل کرده‌ایم، اما نمی‌توانیم در امور اجرایی آنها دخالت کنیم و به خود این اجازه را نمی‌دهیم، اما از هر دو تیم حمایت کرده و کمک‌شان می‌کنیم و این وظیفه ماست و منتی هم نداریم.


سجادی اظهار داشت: هم‌اکنون در ماجرای رفع مشکل کالدرون و اتفاقاتی که در مورد بسته بودن پنجره‌ نقل‌وانتقال تیم وجود دارد، از همه حمایت می‌کنیم، اما یکسری اقدامات نیاز به اطلاع‌رسانی ندارد و خودشان می‌دانند که ما داریم کارهای‌شان را انجام می‌دهیم.


وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد: هواداران پرسپولیس و استقلال اصلاً نگران نباشند، چرا که ما به طور یکسان به وظایف‌مان برای هر دو تیم عمل می‌کنیم.

تگ ها


حمید سجادی وزارت ورزش و جوانان پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال