سجاد: علیرضا پرچمدار قوم بیرانوند است

سنگربان مس کرمان گفت که امیدوار است برای سومین سال پیاپی تیم های او به لیگ برتر صعود کنند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال مس کرمان در هفته بیست و یکم دسته اول، موفق شد با یک پیروزی حساس، از سد فجرسپاسی عبور کند و جایگاهش در صدر جدول را مستحکم بخشد. سنگربان کرمانی ها امیدوار است که بتواند تیم هایش برای سومین سال پیاپی به لیگ برتر صعود کند.


سجاد بیرانوند درخصوص پیروزی مقابل فجرسپاسی گفت: متأسفانه یا خوشبختانه هر هفته که جلو می رویم، یک بازی مهم و فینال برای ماست. ولی هر بازی را که می بریم، بازی بعدیش یک دیدار مهم و فینال گونه پیش می آید. خدا را شکر شرایط بد نیست. مدیران باشگاه به همراه مسئولین کارخانه همگی عزمشان را جزم کرده اند که مس کرمان به لیگ برتر صعود کند. چونکه مس کرمان برند شرکت مس است. کل مجموعه باشگاه همگی در تلاش هستند تا این اتفاق رخ بدهد. امیدوارم بعد از ۸ سال دل مردم را شاد کنیم.


وی ادامه داد: دیدار هفته بعد مقابل نود ارومیه خیلی برای ما مهم است. آنها تیم خیلی خوبی هستند. امیدوارم اتفاق خوبی رخ بدهد و بتوانیم دست پر به کرمان برگردیم و دل مردم را شاد کنیم.


بیرانوند درخصوص درخشش در دسته اول در این ۲ سال گفت: خدا را شکر این لطف شامل حال من شده است که در این ۲ سال عضو تیمی بوده ام که به لیگ برتر صعود کرده و امیدوارم امسال هم با مس به لیگ برتر صعود کنیم و خاطره خوبی را برای مردم به جا بگذاریم. جدا از یک سری مسائل که درباره بحث پول گرفتن فوتبالیست ها مطرح می شود که خیلی صحیح نیست، بیشتر این جنبه برای من مهم است که مردم بوشهر و اراک بابت صعود تیم هایشان به لیگ برتر از من دارند. امیدوارم این اتفاقات دوباره رخ بدهد. من سجاد بیرانوند به تنهایی این کارها را انجام نداده ام و حاصل یک کار گروهی است.


وی درمورد درخشش در بازی هفته گذشته مقابل شاهین بوشهر گفت: شاهین تیم سابق من بود و من شهر بوشهر را خیلی دوست دارم. من خودم بچه لرستان هستم و سالی که در این تیم بودم، مردم این شهر برای من سنگ تمام گذاشتند. در بازی مقابل شاهین لطف خدا شامل حال من شد و زحمات تیم را تکمیل کردم.


دروازه بان مس درخصوص تشابه اسمی با علیرضا بیرانوند گفت: طایفه بیرانوند در لرستان خیلی بزرگ است و تعداد آنها به چندین هزار نفر می رسد و خیلی ها به مرور زمان فامیلی خود را تغییر دادند. آقای علیرضا افتخار ما محسوب می شود و پرچم ما بیرانوندی ها را بلند نگه داشته و فقط با ایشان تشابه اسمی دارم.


وی درخصوص اینکه آیا می تواند درخشش علیرضا را در فوتبال ایران تکرار کند، گفت: من ۳۵ سال سن دارم و در سال ۸۱ تا سال ۹۰ در لیگ برتر بازی کردم. اگر قرار بوده باشد تا الآن کاری انجام بدهم، انجام داده ام. ولی مطمئنا برای هر کاری هیچ وقت دیر نیست. امیدوارم که اتفاق خوبی برای من رخ بدهد و بتوانم سالهای آخر فوتبالم را با خاطره خوشی کنار بگذارم.

تگ ها


تیم ملی ایران سجاد بیرانوند علیرضا بیرانوند لیگ برتر خلیج فارس فوتبال