سخندان:ممبینی گفت در فهرست بین‌المللی خواهی ماند/مشکل من بی صداقتی است

کمک داور بین‌المللی فوتبال ایران گفت: هدایت ممبینی خودش از من در مورد حضور در فهرست بین‌المللی داوران سوال کرد و من هم به او پاسخ مثبت دادم، اما نام من از این فهرست خط خورد....

کمک داور بین‌المللی فوتبال ایران گفت: هدایت ممبینی خودش از من در مورد حضور در فهرست بین‌المللی داوران سوال کرد و من هم به او پاسخ مثبت دادم، اما نام من از این فهرست خط خورد.

به گزارش مدال،رضا سخندان ، در مورد خط خوردن نام او از فهرست داوران بین‌المللی گفت: نمی‌دانم بگویم خوشبختانه یا متاسفانه نام من را از این فهرست خط زده‌اند. دلیل این مسئله را هم بهتر است از مسئولان فدراسیون فوتبال و اعضای کمیته داوران بپرسید.

وی در مورد اینکه کمیته داوران هنوز عضوی ندارد و اعضایش معرفی نشد، گفت: پس خود هدایت ممبینی در این مورد تصمیم می‌گیرد، اما من شنیده‌ام او لیست داوران بین‌المللی را نزد اعضای هیات رئیسه برده و اعضای هیات رئیسه تصمیم نهایی را در این مورد گرفته‌اند.

کمک داور بین‌المللی فوتبال ایران در مورد اینکه به خاطر سن و سالش از فهرست کنار گذاشته شده یا نه، گفت: اصلا مشکل سنی وجود ندارد. فیفا سن داوری را آزاد گذاشته است و افراد بالای 45 سال هم می‌توانند در داوری حضور داشته باشند، ضمن اینکه خود هدایت ممبینی در مورد فهرست بین‌المللی داوری با من صحبت کرد و گفت می‌خواهی از حضور در این فهرست منصرف بدهی یا نه که من هم گفتم کاملا آماده‌ام و تست‌های داوری‌ام را هم خوب گذرانده‌ام. مشکلی برای ادامه قضاوت در عرصه بین‌الملل ندارم که رئیس کمیته داوران هم به من گفت پس مشکلی نیست و در فهرست باقی خواهی ماند، اما نمی‌دانم چه مشکلی رخ داد که نام من از این فهرست خط خورده است. از شما رسانه‌ها می‌خواهم این ماجرا را از خود فدراسیون پیگیر شوید و خود ریاست کمیته داوران در این مورد پاسخ بدهد. مشکل من با عدم صداقت است، اگر به من می‌گفتند نمی‌خواهیم شما دیگر باشید بحث دیگری بود.

سخندان در مورد اینکه در لیگ برتر قضاوت خواهد کرد یا نه، گفت: با خط خوردن نام من از فهرست داوران بین‌المللی، دیگر انگیزه‌ای ندارم. من 16-15 سال در فهرست داوران بین‌المللی حضور داشتم. در مسابقات مهم المپیک، جام جهانی، لیگ قهرمانان آسیا، جم ملت‌های آسیا و... قضاوت کرده‌ام. در این 5 هفته لیگ برتر هم حضور داشته‌ام، اما با این شرایط دیگر نمی‌خواهم در داوری بمانم. به خداحافظی فکر می‌کنم و احتمال دارد دیگر قضاوت نکنم.

بیشتربخوانید:

خداحافظی سخندان از داوری!

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران خداحافظی سخندان از داوری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال