سخنرانی احساسی صلاح پس از شکست در فینال

محمد صلاح، ستاره لیورپول و تیم ملی مصر، از همین حالا به فکر انتقام گرفتن از سنگال است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، صلاح و یارانش روز یکشنبه در فینال جام ملت‌های آفریقا به مصاف سنگال رفتند اما نتوانستند جام قهرمانی را با خود به خانه ببرند.

تیم ملی مصر مسیر سختی را تا رسیدن به فینال طی کرده بود و در تمامی دیدارهای مرحله حذفی در ۱۲۰ دقیقه وقت‌های قانونی بازی و ضربات پنالتی موفق به صعود به مرحله بعدی شده بود.

با این حال این بار بخت با شاگردان کارلوس کی‌روش یار نبود و این تیم نتوانست در ضربات پنالتی برابر سنگال به پیروزی برسد و به مقام نایب قهرمانی بسنده کرد.

صلاح قرار بود پنالتی‌زن پنجم تیمش باشد اما با گل شدن ضربه سادیو مانه، نوبت به این بازیکن نرسید و تصاویری که پس از بازی از او منتشر شد نشان می‌داد که این ستاره لیورپول به شدت غمگین و ناراحت است. هرچند مانه پس از سوت پایان بازی به سوی او رفته و سعی کرده این هم تیمی‌اش در لیورپول را تسکین دهد. 

با این حال این بازیکن توانسته بر غم و ناراحتی خودش غلبه کرده و سخنرانی انگیزشی و امیددهنده‌ای پس از بازی در رختکن برای هم تیمی‌هایش انجام دهد تا  به نوعی هم به آنها دلداری داده و هم انگیزه‌ای برای بازی‌های بعدی به آنها داده باشد.

در تصاویر منتشر شده از رختکن تیم ملی مصر پس از شکست برابر سنگال، صلاح در حالی دیده می‌شود که به شدت ناراحت است اما در نقش یک رهبر ظاهر شده و به هم تیمی‌هایش می‌گوید:« ما چهار بازی ۱۲۰ دقیقه‌ای در حدود ۱۲ روز انجام دادیم اما حالا این روزها گذشته است. ما ماه آینده دو بازی برابر آنها داریم و انشاالله انتقام‌مان را از آنها خواهیم گرفت.»

صلاح در واقع به دیدار تیم ملی مصر برابر سنگال در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اشاره دارد که قرار است ماه آینده میلادی برگزار شود و فرصت خوبی برای تیم کی‌روش است تا انتقام شکست در این دیدار را با صعود به جام جهانی از این حریف قدیمی بگیرد. 

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال