سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: آذری ممنوع المصاحبه نیست

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان بر شایعه بودن خبر ممنوع المصاحبه بودن آذری تاکید کرد و گفت: تصمیم هیات‌مدیره در جهت کاهش مشغله‌های وی بوده و هیچ اختلافی در این زمینه وجود ندارد....

به گزارش مدال،احمد جمشیدی، سخنگوی هیأت مدیره باشگاه ذوب‌آهن اظهار کرد: هیأت مدیره روز گذشته تصمیم گرفت با توجه به مشغله کاری و این‌که ترجیح می‌دهند که آقای آذری زمان بیشتری برای رسیدن به کارهای کلان باشگاه و مسائل زیر بنایی باشگاه داشته باشد فردی از هیأت‌مدیره را به‌عنوان سخنگو معرفی کنند چرا که آذری کمتر فرصت مصاحبه و ارتباط با رسانه‌ها را داشت. با توجه به حضور فیزیکی بیشتر بنده در باشگاه و ارتباطات بیشتری که وجود دارد این تصمیم گرفته شد و هیچ دلیلی مبنی بر ایجاد مشکل بین ایشان و هیأت‌مدیره باشگاه و کارخانه نیست.

وی افزود: آذری به‌عنوان مدیرعامل در حال فعالیت‌های روزانه خود است و به کار خود ادامه می‌دهد. اعضای هیأت مدیره هم در جهت هم‌مسیر بودن و هم‌جهت بودن برای پیشبرد برنامه‌های باشگاه در کنار ایشان هستند.

عضو هیأت مدیره باشگاه ذوب‌آهن با اشاره به پیروزی ذوب‌آهن در بازی روز گذشته در مقابل پیکان گفت: در لیگ برتر با بردی که روز گذشته داشتیم ۴ پله صعود کردیم و حتی می‌توانیم این رتبه را تا جایگاه ششم نیز بهبود دهیم. در لیگ قهرمانان آسیا هم نسبت به دو تیم دیگر ایرانی امتیاز بهتری داریم و حدود ۸۰ درصد احتمال صعود داریم. با توجه به بازی‌های خانگی که داریم، می‌توانیم بیشتر امیدوار به صعود از این گروه باشیم.

جمشیدی در خصوص بازدید امروز (یکشنبه) صبح از ورزشگاه فولادشهر تصریح کرد: خوشبختانه ورزشگاه فولادشهر از جمله ورزشگاه‌های خوب و نمونه کشور است و امکانات خوبی دارد. اگر بازدید می‌شود به این منظور است که اگر مشکل کوچکی هم هست رفع شود. با تلاش و پیگیری‌های مدیرعامل باشگاه، بخشی از ورزشگاه که سکو نداشت پیگیر هستیم که درست شود و حدود ۴۰ درصد آن انجام‌شده و به‌طور قطع برای فصل آینده آماده می‌شود.

وی افزود: در ارتباط با سهم تماشاگران پرسپولیس در دیدار مقابل ذوب‌آهن بعد از جلسه شورای تأمین استان و تصمیمی که گرفته می‌شود برنامه‌ریزی و طبق تصمیمات گرفته‌شده رفتار خواهیم کرد.

سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: در خصوص بلیت‌فروشی هم خوشبختانه ما در این زمینه مشکلی نداریم و همیشه بلیت بازی‌ها به‌خوبی انجام شده است.

وی در خصوص تقویت تیم برای ادامه بازی‌های آسیایی اظهار کرد: به گفته خود منصوریان که در حال حاضر بیش از ۲۰ بازیکن خوب و آماده دارد و برای چیدن ترکیب تیم دچار مشکل می‌شود، بازیکنان خوبی داریم ولی اگر تشخیص سرمربی برای تقویت تیم، گرفتن بازیکنان جدید باشد حتماً این کار را انجام می‌دهیم.

وی با تأیید این مساله که باشگاه و مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن از منصوریان درخواست برنامه‌های فصل بعد را داشتند، افزود: چند روز پیش آذری از وی برنامه‌های فصل آینده را خواستار شدند. به ویژه وضعیت تیم برای ادامه در لیگ قهرمانان آسیا که امیدواریم بتوانیم مسیر موفقیتی که با ایشان داریم را ادامه دهیم. دید و نظر ما این است که ان‌شاءالله با وضعیت فعلی بتوانیم به فینال برسیم و نتایج بهتری بگیریم.

جمشیدی همچنین در خصوص ادامه همکاری با منصوریان گفت: وقتی کسی خوب کار کند، ایجاد تغییرات درست نیست. منصوریان از روزی که آمد تیم نسبت به روز قبل بهتر شده، تمام بازیکنان با نیروی خوب و جنگندگی بیشتر در حال تمرین و بازی هستند و از نظر فنی هم خیلی نسبت به نیم‌فصل رشد کرده‌اند و طبیعتاً وقتی مربی و کادری خوب کار می‌کند باشگاه و هیأت مدیره - که خود ورزشی هستند - دست به تغییر نمی‌زنند و امید به تقویت تیم دارند. امیدوارم بتوانیم با تعاملی که داریم به همکاری خود ادامه دهیم.

وی افزود: بودجه سال ۹۸ باشگاه نیز مشخص‌شده و در حال بررسی است که اصلاحیه آن طی دو روز آینده زده خواهد شد و بعد برای هیأت مدیره و مدیرعامل کارخانه ارسال می‌شود که حدود یک ماهی نیز برای تصویب نیاز به زمان دارد. نمی‌توان گفت افزایش بودجه دقیقاً چقدر است اما افزایش خوبی داریم و قابل‌توجه است. تمام رشته‌های سال گذشته را تقویت می‌کنیم. رشته‌های زیرمجموعه باشگاه کم نخواهد شد بلکه با نگاه مثبتی که باشگاه و هیأت مدیره دارند علاوه بر تقویت تمام رشته‌ها ممکن است یک یا دو رشته نیز اضافه شود.

تگ ها


فوتبال ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال