سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن: نباید امتیازات اول فصل را به راحتی از دست بدهیم

احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن درباره شکست تلخ این تیم مقابل سایپا در هفته اول لیگ‌برتر توضیحاتی را ارائه داد....

به گزارش مدال، جمشیدی در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن اصفهان و سایپا در هفته اول لیگ برتر که با شکست شاگردان منصوریان به پایان رسید، اظهار داشت: تیم ما ۲ بر صفر از حریف پیش بود، اما متاسفانه با اشتباهاتی در خط دفاع بازی را واگذار کردیم. ما توقع داشتیم با توجه به نتیجه و میزبانی، ۳ امتیاز بازی با سایپا را بگیریم، اما بازی برده را باختیم. امیدواریم که دیگر از این گونه اتفاقات رخ ندهد و ان‌شاءالله از بازی بعدی بازیکنان سرباز هم به ما اضافه می‌شوند تا به قدرت تیم افزود شود.

وی در مورد دیدار بعدی ذوب‌آهن مقابل پارس جنوبی جم گفت: کمالوند تیم خوبی دارد و پرسپولیس این تیم را به سختی شکست داد. به هر حال ذوب‌آهن شناخته شده‌ای است و همه تیم‌ها با تمام توان مقابل ما قرار می‌گیرند. ما هم باید در همه دیدار‌ها با برنامه و تمام قدرت بازی کنیم تا دیگر مثل سال گذشته در نیم‌فصل اول امتیازات را از دست ندهیم. ما باید خیلی بهتر از اینها ان‌شاءالله عمل کنیم و امیدواریم منصوریان و کادرفنی از شکست مقابل سایپا درس گرفته باشد و تدابیری بیندیشد تا دیگر پیروزی‌ها تبدیل به شکست نشوند. ما حتی با مدیران باشگاه و کارخانه و بازیکنان صحبت کردیم و به آنها گفتیم تمام تمرکز خود را روی بازی‌ها بگذارند.

سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن در خصوص جدایی سعید آذری از این باشگاه و اینکه چرا روز بازی این اتفاق افتاد تصریح کرد: جلسه هیئت مدیره ما قرار بود روز یکشنبه برگزار شود، اما بنا به دلایلی زمان آن به تعویق افتاد. به هر حال در مدیریت و بدنه آن رفت و آمد عادی است. آذری سال‌ها در باشگاه ذوب‌آهن مدیریت کرد و زحمت زیادی کشید، ولی با توجه به اهداف شرکت سهامی کارخانه و این که ما هم باید اهداف آنها دنبال کنیم پس از بررسی‌ها به این نتیجه رسیدیم که با آذری قطع همکاری کنیم.

جمشیدی در پایان خاطرنشان کرد: جدایی آذری به این معنا نیست که او خوب کار نکرده، اما به هر حال شاید نیاز بوده که این تغییر انجام شود. محمدی که به عنوان مدیرعامل انتخاب شده دکتری تربیت بدنی دارد و خودش سال‌ها داور لیگ برتری بوده. مطمئنا او می‌تواند به باشگاه کمک کند و امیدواریم موفقیت‌های ذوب‌آهن مثل گذشته در زمان مدیریت هم رقم بخورد و همچنین محمدی هم از مسئولیتی که به آن محول شده به خوبی بربیاید.

بیشتر بخوانید:

گزارش تصویری از تقابل جذاب ذوب‌آهن و سایپا

تگ ها


سخنگوی ذوب آهن احمدی جمشیدی سایپا ذوب آهن ذوب آهن-سایپا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال