سخنگوی سابق الاهلی: انتخاب برانکو اشتباه استراتژیک الاهلی بود

سخنگوی سابق باشگاه الاهلی عربستان انتخاب برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی این تیم را اشتباه استراتژیک باشگاه دانست....

به گزارش مدال، «ماجد الفهمی» سخنگوی سابق باشگاه الاهلی عربستان در گفتگویی تلویزیونی از عملکرد برانکو ایوانکوویچ سرمربی این تیم انتقاد کرد.

ماجد الفهمی گفت: الاهلی با انتخاب برانکو اشتباه استراتژیکی کرد. این مربی با ترکیب ۲-۴-۴ بازی می کند که این اصلا برای تیم الاهلی مناسب نیست.

وی با اشاره به حذف الاهلی در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال افزود: الهلال تیم خیلی متمایزی از الاهلی نبود. به نظرم مقصر باخت الاهلی در آن مسابقه، برانکو بود.

گفتنی است که تنها دو ماه بعد از آغاز همکاری برانکو ایوانکوویچ با الاهلی، شروع ناامیدکننده مربی موفق سابق پرسپولیس در جده تمامی پیش بینی ها را تغییر داد تا جایی که شایعه اخراج و برکناری سرمربی کروات بعد از بسته شدن پرونده هفته اول لیگ عربستان به یکی از سوژه های داغ رسانه های سعودی تبدیل شد.
در شرایطی که امیر منصور بن مشعل رئیس الاهلی در گفتگویی از تعیین تکلیف برانکو بعد از نشست با این مربی خبر داد و در نهایت هم اعلام شد پروفسور به صورت مشروط  برای یکی دو هفته دیگر در الاهلی ماندنی شد، سایت ه و رسانه های عرب زبان از انتخاب جانشین احتمالی برانکو و مذاکرات پنهانی با این مربی خبر می دهند.

بیشتر بخوانید:

تغییر در کادرفنی برانکو با دستور باشگاه/یک سعودی برای مدیریت بحران

موافقت برانکو با جدایی یک بازیکن الاهلی

 

 

تگ ها


برانکو ایوانکوویچ برانکو الاهلی الاهلی عربستان Pro League فوتبال