سرآسیایی: امیدواریم قلعه‌نویی زودتر برگردد

مربی تیم فوتبال گل گهر می گوید تیمش آماده یک دیدار فنی و با برنامه برابر صنعت نفت آبادان شده است....

به گزارش "ورزش سه"، مجتبی سرآسیایی مربی تیم فوتبال گل گهرسیرجان در نشست خبری پیش از دیدار مقابل صنعت نفت آبادان در هفته پنجم لیگ برتر اینطور حرف هایش را آغاز کرد: بعد از یک وقفه ۱۲ الی ۱۳ روزه، نگه داشتن تیم در شرایط مسابقه سخت است، ولی با یک بازی دوستانه مقابل پدیده تیم‌مان را جلو بردیم. 


او سپس به نکته دیگری اشاره کرد و گفت: متأسفانه درگیر یک اپیدمی سرماخوردگی بین بچه‌ها شدیم و هفت، هشت بازیکن‌مان را چند روز سر تمرین نداشتیم. با دقت نظر زیاد و دو تست کرونا و زحمت کادر پزشکی، بچه‌ها به تمرین بازگشتند و برای مسابقه آماده هستیم.


او در بخش بعدی حرف هایش به کیفیت تیم صنعت نفت آبادان پرداخت و افزود: می‌دانیم با چه تیمی بازی داریم. صنعت نفت همیشه حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و علاوه بر بحث تاکنیکی، صاحب تکنیک هم است. در هر شرایطی ژن خوب تکنیکی بازیکنان این تیم می‌تواند گره‌گشا باشد. خوشحالیم منصوریان هم به تیمش بازگشته است و آرزو داریم زودتر این اتفاق برای تیم ما هم بیفتد و خلاء عدم حضور قلعه‌نویی روی نیمکت را نداشته باشیم. 


مربی تیم گل‌گهر در ادامه صحبت هایش به مصدومیت یونس شاکری و محرومان تیمش اشاره کرد و بیان کرد: یونس شاکری که یکی از بهترین مهاجمان لیگ است و اصلی‌ترین مهاجم ما بوده برای مدت طولانی در اختیار ما نیست. او دچار آسیب از ناحیه رباط صلیبی شده و برای او آرزوی سلامتی می‌کنیم. مسیح زاهدی را هم به دلیل سرماخوردگی در اختیار نداریم. با این حال ما برای یک بازی فنی خوب و درگیرانه آماده هستیم. بعد از آرزوی سلامتی برای همه بازیکنان و عوامل، تلاش‌مان را می‌کنیم تا حداکثر امتیار را کسب کنیم.

تگ ها


گل گهرسیرجان مجتبی سرآسیایی