سرآسیایی: شرایط تاکتیمی‌مان تغییر کرده است

مجتبی سرآسیایی سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در نشست خبری پس از بازی این تیم با ماشین‌سازی حضور یافت....

به گزارش مدال، مجتبی سرآسیایی پس از پیروزی مقابل ماشین‌سازی در نشست خبری اظهار داشت: دهه مبارک فجر را تبریک می‌گویم. امروز خیلی بازی باکیفیت و سنگینی را دیدیم. تیم ماشین‌سازی واقعاً بازی باکیفیت و خوبی ارائه کرد. ما در آنالیزمان به بچه‌ها هشدار یک حریف فنی و سرسخت را داده بودیم. با تمام فشارهایی که بازیکنانم در این یکی دو هفته متحمل شده بودند باید بگویم به آنها افتخار می‌کنم. با کیفیت فنی که بازیکنانم نشان دادند و توام با یک نتیجه خوب بود، دل هواداران و مردم مشهد شاد شد.

وی درباره قضاوت داور بازی امروز شهر خودرو - ماشین‌سازی تصریح کرد: فکر می‌کنم داوری یک جاهایی کیفیت بازی را تحت تأثیر قرار داد، وگرنه آقای زاهدی‌فرد از داوران خوب ماست.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو درباره میزان آمادگی مهاجم خارجی تیمش گفت: میروسلاو هنوز به آمادگی بدنی کامل نرسیده است و یک مقدار به زمان نیاز دارد. حتماً در آینده از کیفیت این بازیکن بیشتر در زمین خواهید دید. قاضی، خلعتبری، سیف‌اللهی، سرلک و جعفری که به ما اضافه شدند باکیفیت کار کردند و در کنار سایر بازیکنانی که از قبل در اختیار داشتیم، واقعاً فوتبال باکیفیتی ارائه می‌کنند.

سرآسیایی در پاسخ به این سؤال که «تغییری در سبک بازی شهر خودرو به وجود آمده است؟»، خاطرنشان کرد: ما یک تغییر تاکتیکی کوچک نسبت به زمان آقای گل‌محمدی داریم. در یک سال و نیم گذشته با حضور گل‌محمدی  تیم کیفیت بالایی داشت و ما هم همان مسیر را ادامه می‌دهیم. فقط با توجه به اضافه شدن قاضی، خلعتبری و میروسلاو یک مقدار شرایط‌ تاکتیکی‌مان را عوض کردیم و همین تغییر تیم ما را متحول کرده است.

بیشتر بخوانید:
شهرخودرو 3 ماشین‌سازی 1؛ مشهدی‌های روی دور برد
صنعت نفت ۰ پرسپولیس ۱ ؛ سرخپوشان با برد به استقبال دربی رفتند 

تگ ها


شهرخودرو مجتبی سر آسیایی نشست خبری نشست خبری مجتبی سرآسیایی شهرخودرو ماشین سازی فوتبال ایران ماشین سازی شهر خودرو شهر خودرو-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال