سرآسیایی: فشردگی بازی‌ها کار را سخت کرده است

مجتبی سرآسیایی سرمربی شهرخودرو پس از بازی امروز این تیم با فولاد در نشست خبری حضور یافت....

به گزارش مدال، مجتبی سرآسیایی بعد از شکست 2 بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان در هفته نوزدهم لیگ برتر, اظهار داشت: بازی خیلی جانداری بود. از لحاظ فنی و فیزیکی فولاد واقعاً شرایط خیلی خوبی دارد و فوتبال خیلی خوبی بازی می‌کند. به همین خاطر به نکونام تبریک می‌گویم.

وی در ادامه افزود: ما تیم فولاد را به خوبی آنالیز کرده بودیم و امروز هم فوتبال خوب و تاکتیکی را اجرا کردیم، ولی متأسفانه خستگی‌ سفر‌ها و فاصله کم بین بازی‌‌ها یک جایی می‌زند بیرون و باعث می‌شود تا اشتباهات فردی رخ دهد. با این وضعیت اشتباهات فردی اجتناب‌ناپذیر است و به‌هرحال ما قبول کرده‌ایم که در دو جبهه بازی کنیم و بجنگیم. در این وضعیت چاره‌ای نداریم و باید مدیریت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو همچنین خاطر نشان کرد: با این حال شکل بازی ما بد نبود و موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم که باید به شهاب گردان هم تبریک بگوییم که شرایط خوبی داشت و اتفاق خوبی را برای تیمش رقم زد.

سرآسیایی در خاتمه درباره غیبتش در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل فولاد خوزستان تصریح کرد: بعد از بازی قبلی فقط مهلت برگزاری سه جلسه تمرینی داشتیم که تمرین سوم ما با کنفرانس خبری همزمان شده بود. ما دو جلسه ریکاوری داشتیم و دیروز تنها جلسه تاکتیکی ما قرار بود برگزار شود. بابت غیبتم عذرخواهی می‌کنم و می‌دانم که اگر شما هم جای من بودید همین کار را می‌کردید.

بیشتر بخوانید:
برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور میناوند
آخرین تمرین استقلال پیش از دربی با حضور مهمانان ویژه

تگ ها


مجتبی سرآسیایی نشست خبری نشست خبری مجتبی سرآسیایی فوتبال ایران شهرخودرو فولاد شهر خودرو فولاد خوزستان فولاد خوزستان-شهر خودرو لیگ برتر خلیج فارس فوتبال