سرآسیایی: نیاز اصلی شهرخودرو در بحث سخت‌افزاری است

مجتبی سرآسیایی سرمربی جدید تیم شهرخودرو در مورد پیوستن به این تیم و رفع مشکلات از سوی مسئولان صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از فارس، مجتبی سرآسیایی در حاشیه مراسم معارفه‌اش برای هدایت تیم شهر خودرو اظهار داشت: قبل از هر چیز باید بگویم که به عنوان یک سرباز در این مجموعه برایم مهم است که کمک کنم و شرایط کاری را فراهم کنم. تصمیم بر این شد که من وظیفه سرمربیگری را برعهده بگیرم و کار فنی تیم شهر خودرو را انجام بدهم. با تمام وجود، با توجه به پتانسیل تیم و اشرافی که به مسائل داریم این کار را انجام می‌دهیم. 
سرآسیایی ادامه داد: کار واقعا سخت و بزرگی است. باید از جناب حمیداوی و مجموعه شهر خودرو و همچنین جناب وطن‌خواه که به من اعتماد کردند تشکر کنم. ان‌شاءالله با انرژی کامل و حمایت هواداران اتفاق خوبی را رقم بزنیم.
سرمربی جدید تیم شهرخودرو در مورد انتخاب دستیارانش عنوان کرد: چند نفر را به عنوان دستیار بررسی کردیم. در نهایت یک دستیار ایتالیایی را به عنوان دستیار اول و با او صحبت کردیم. رزومه او را دیدیم، شرایطی که می‌خواستیم داشت و باشگاه در حال پیگیری است تا او به جمع ما اضافه شود. مصطفی صداقت از قبل با ما بوده و همراهمان خواهد بود. داوود سید عباسی به جمع ما اضافه شده، یک مربی دروازه‌بان‌ها اضافه می‌شود و همچنین رضا آریانی از قهرمان‌های دو و میدانی کشورمان بوده که به عنوان مربی بدنساز در کنار ما خواهد بود. امیدوارم با حمایت هواداران به آن اتفاق خوب در انتهای فصل برسیم. 
وی ضمن اشاره به زحمات یحیی گل‌محمدی در تیم شهر خودرو تصریح کرد: جا دارد از زحمات برادر بزرگترم یحیی گل‌محمدی که چیزهای زیادی از او یاد گرفتم و زحمت زیادی کشید تشکر کنم و همچنین دستیاران او که واقعا انرژی زیادی گذاشتند و اتفاق خوبی را در فصل گذشته و نیم فصل اول برای ما رقم زدند. در ادامه راه حتما از یحیی مشورت می‌گیرم. سعی می‌کنم در همان مسیر حرکت کنم. شاید اختلاف نظراتی باشد، ولی در مسیری می‌رویم که  موفق باشیم. 
سرآسیایی در مورد کمک مسئولان شهری و استانی به شهر خودرو گفت: امکان ندارد موفق شویم مگر اینکه انرژی خیلی خوبی از مدیریت شهری و استانی ‌بگیریم. این شرایط قبلا وجود داشت اما نیاز به انرژی و حمایت بیشتری داریم. از مدیریت شهری و استانی علی‌رغم مشغله زیادی که دارند درخواست می‌کنیم که در کنار ما حضور داشته باشند تا علاوه بر اینکه از گرمای وجودشان انرژی می‌گیریم، در جاهایی هم که می‌توانند مشکلات ما را حل کنند.
وی ادامه داد: اگر حمیداوی احساس تنهایی کند، ما دچار خلأ و مشکل می‌شویم و همه چیز به سمت بحران‌های سابق می‌رود و در نهایت فشارها بر روی دوش مسئولان شهر استان می‌افتد. بنابراین آنها باید انرژی خوبی به مردم بدهیم و در این شرایط سخت اقتصادی قلب مردم را با نتایج خوب شاد کنیم. ما به این نیاز داریم که از سمت مدیریت شهری و استانی از تیم ما حمایت شود.
سرمربی جدید تیم شهرخودرو اظهار داشت: بدون شک کمک‌هایی تا الان بوده که تیم تا اینجا رسیده به خصوص در فصل گذشته، اما نیاز اصلی ما در بحث سخت‌افزاری است. ما باید این را تمام کنیم که ساک‌مان به روی دوشمان باشد و از این زمین به زمین دیگری برویم. مدیرکل ورزش و جوانان استان کمک کردند تا هفته‌ای 3-2 جلسه زمین ثامن را در اختیار ما گذاشتند. آستان قدس هم به ما کمک می‌کند اما گاهی دستش بسته است. ما باید صاحب زمین خوب باشیم و تمرینمان شرایط خوبی داشته باشد. ما در خراسان زندگی می‌کنیم. در خراسان کار می‌کنیم، خراسان استانی غنی است و باید دست به دست هم بدهیم. در بحث مدیریتی کارهایی انجام شده، اما باید کارهای بزرگتری انجام شود.
سرآسیایی در پاسخ به این سوال که آیا اگر استان دیگری بود، آیا باز این شرایط برای تیم شهر خودرو وجود داشت، گفت: این سوال بودار است، اما فکر می‌کنم حساسیت باید بیشتر باشد و اگر با حساسیت بیشتری مسائل‌مان دنبال شود، مشکلات‌مان کمتر خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

حمیداوی: سرآسیایی بهترین گزینه است

تگ ها


شهر خودرو سرآسیایی فرهاد حمیداوی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال