سرآسیایی: وظیفه ما بیشتر کردن تجربه داوران نیست

مربی مس رفسنجان در کنفرانس خبری پس از بازی با صنعت نفت از دلایل پیروز نشدن تیمش گفت....

به گرارش "ورزش سه"، امشب دو تیم مس و صنعت نفت در آبادان به تساوی یک بر یک رسیدند. مجتبی سرآسیایی مربی مس با توجه به محرومیت ربیعی در کنفرانس حاضر شد. 


او پیش از صحبت درباره بازی گفت: قبل از فوتبال و مهمتر از فوتبال پرداختن به مسئله خوزستان است و من باید به این مسئله اشاره کنم. واقعا یک ورود قاطع به این مسئله نیاز است. این از مسئله فوتبال خیلی مهمتر است و نیاز به رسیدگی وسیع دارد.

سرآسیایی در مورد بازی عنوان کرد: مسئله مهم کنترل بازی و انرژی بازیکنان در این هوای گرم و رطوبت بود که حتی بازیکنان خود صنعت نفت هم تحت تاثیر قرار گرفتند. آقای ربیعی به کنترل در سی دقیقه اول پافشاری داشتند و توانستیم موقعی که می‌خواستیم به حریف گل بزنیم و بازی را تحت کنترل داشتیم و فرصت به تیم تاکتیکی صنعت ندادیم و متاسفانه روی غفلت گل خوردیم و امتیازات زیادی را اینگونه از دست دادیم‌ بازی خوبی بود و به تیم صنعت نفت تبریک می‌گویم.

او در مورد صحبت کردن ربیعی از روی سکوها با تیمش گفت: آقای ربیعی حرف‌ها را به من انتقال می‌دادند و من به بازیکنان می‌گفتم. من خیلی مربی‌های دیگر را هم دیدم که وقتی محروم هستند بالای سکوها هستند و از آن جا دستورات تاکتیکی را به تیم می‌گفتند. اما در خصوص آقای ربیعی ورود پیدا کردند و من بارها این مسئله را دیدم.

او در پایان درمورد داوری گفت: چندمین بازی است که از یک داوری که لیگ برتری نیست استفاده می‌شود.شاید شرایط ما و صنعت امن است اما ما این‌جا نیستیم که به تجارب داوران افزود شود و فکر می‌کنم این اتفاقات در جای دیگر باید رخ دهد. چینش داوری برای ما چنین شرایطی دارد و خواهش می‌کنم در بازی‌های دیگر داوران با دقت نظر بهتر انتخاب شوند.

تگ ها


مجتبی سرآسیایی مس رفسنجان