سرآسیایی یازدهمین سرمربی لیگ یک

تاکنون تکلیف یازده نیمکت تیم‌های لیگ یکی مشخص شده و به احتمال فراوان سرآسیایی هم کار خود را در گل ریحان البرز آغاز می‌کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، همچنان که چهار نماینده فوتبال ایران مشغول برگزاری بازی های خود در لیگ قهرمانان آسیا هستند، سایر تیم‌های حاضر در لیگ برتر کارشان را برای حضور قدرتمند در لیگ بیستم پیگیری می‌کنند و در لیگ یک نیز تقریبا نیمی از تیم‌ها مسیرشان برای رسیدن به لیگ بیست و یکم را انتخاب کرده است.


چوکا و خیبر خرم آباد که همین اخیرا به لیگ یک راه یافته اند، تکلیفشان برای حضور در بازی های فصل بعد مشخص است و به ترتیب با فرشاد پیوس و امید روانخواه به کارشان ادامه می‌دهند. همچنین مس کرمان (رضا مهاجری)، خوشه طلایی (سهراب بختیاری زاده)، بادران ( فرهاد کاظمی)، هوادار (رضا عنایتی) ، نود ارومیه (پژواک کریم‌پور)، استقلال خوزستان (امیر خلیفه اصل)، آرمان گهر (قاسم شهبا)، رایکا (علی نظرمحمدی) و ملوان بندرانزلی (مازیار زارع) تکلیفشان مشخص شده و تمریناتشان را برای حضور در رقابت های فصل آینده آغاز کرده اند.


حالا اینطور که خبر می‌رسد مدیران باشگاه گل ریحان البرز مذاکرات جدی‌ای با مجتبی سرآسیایی داشته‌اند، اگر اتفاق ویژه‌ای رخ ندهد، این مربی که فصل گذشته موفق به کسب نتایج خوبی با شهرخودرو شد ولی به یکباره تصمیم به جدایی گرفت و در ادامه با مجید جلالی هم موفق به حفظ گل گهر شد، هدایت گل ریحان را برعهده خواهد گرفت.


گل ریحان سال گذشته یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر بود ولی در هفته های پایانی قافیه را به سایر مدعیان واگذار کرد.

بیشتر بخوانید:

یارگیری مازنی های لیگ یک برای فصل جدید

پاس در یک‌قدمی بازگشت به لیگ یک

 

 

تگ ها


دسته یک گل ریحان البرز مجتبی سرآسیایی لیگ آزادگان فوتبال