سراج: این برد تقدیم به خانواده های داغدار کرونا

سرمربی تیم نفت آبادان برد تیمش مقابل پارس جنوبی را به خانواده های داغدار کرونا تقدیم کرد....

به گزارش "ورزش‌سه"،  بهناج سراج بعد از برتری دو بر صفر نفت آبادان مقابل پارس جنوبی عنوان کرد: به مجموعه باشگاه نفت و مردم خوب آبادان تبریک می گویم. این برد را به خانواده هایی تقدیم می کنم که عزیزان شان را به خاطر ابتلا به کرونا از دست دادند. قطعا ما هم کنار آنها هستیم. خوشحالی ام از این است که امروز توانستیم دل مردم آبادان را شاد کنیم و این برایم یک دنیا ارزش دارد.


وی ادامه داد: تقریبا با یک سبک جدید فوتبال بازی کردیم. یا به اجبار و یا به تصمیم خودمان به چند نفر از جوانان میدان دادیم و استفاده کردیم.بازی خوبی داشتیم و بعد از گل اول بازی را کنترل کردیم.  زیاد موقعیت به حریف ندادیم. البته بعد از دقیقه ۸۰ از بازیکنانم راضی نیستم. باید کار کنیم تا وقتی جلو می افتیم اینطور بازی را به حریف ندهیم.


سرمربی نفت آبادان همچنین گفت: به پارس جنوبی هم تبریک می گویم. آنها هم بازی خوبی انجام دادند. به مربی شان تبریک می گویم. دقایقی از بازی آنها هم فشار آوردند. بچه های ما باهوش بودند. دروازه بان و خط دفاع مان خوب بود و قطعا با این انسجام چیزی جز برنده شدن نداریم.


سراج در پایان افزود: روز شنبه بازی سختی با تراکتور داریم. از الان این بازی را فراموش می کنیم و برای تراکتور آماده می شویم. آن مسابقه سخت تر است. تراکتور بازی اش را باخته و بازی با ما برایش مهم است. با این حال به دنبال کسب امتیاز خواهیم بود.

تگ ها


صنعت نفت آبادان بهنام سراج