ُسراج: به سرمربی‌گری نفت فکر نکرده‌ام

بهنام سراج مربی تیم فوتبال نفت آبادان در نشست خبری پیش از بازی این تیم با پرسپولیس حضور یافت....

به گزارش مدال، بهنام سراج که به جای اسکوچیچ در نشست خبری قبل از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس حضور یافته بود، گفت: باید مرا تحمل کنید. من خیلی دوست ندارم جلوی دوربین باشم، اما این وظیفه‌ای است که اسکوچیچ و باشگاه به من محول کرده است. اسکوچیچ گفت به‌خاطر اتفاقات اخیر، فردا (شنبه) به اندازه دو نشست خبری صحبت می‌کند.

وی ادامه داد: هفته گذشته بازی نسبتاً بدی ارائه کردیم و در حالی که می‌توانستیم در جدول چند پله صعود کنیم، شکست خوردیم. فوتبال ما را تنبیه کرد و بچه‌ها متوجه شدند اگر خوب تمرین نکنند، نمی‌توانند نتیجه خوبی به دست بیاورند.

سراج با بیان اینکه بازیکنان صنعت نفت انگیزه زیادی دارند، گفت: زمانی که بچه‌ها باانگیزه هستند، بازی خوبی به نمایش می‌گذارند. آنها این بار هم قول دادند به‌خاطر مردم و شرایط تیم، فردا شکست در بازی قبل (برابر نفت مسجدسلیمان) را جبران کنند و سه امتیاز را بگیرند. اگر ببریم می‌توانیم چند پله در جدول صعود کنیم.

مربی صنعت نفت در مورد غایبان این تیم برابر پرسپولیس تصریح کرد: محروم و مصدوم نداریم. حسین بغلانی می‌توانست به ما کمک کند که به دلایلی، مدت‌هاست در اختیار ما نیست. بقیه بازیکنان آماده هستند.

سراج درباره احتمال جدایی دراگان اسکوچیچ از صنعت نفت خاطرنشان کرد: بهتر است فردا از خودش سوال کنید. من از جزئیات ماجرا خبر ندارم، اما اسکوچیچ به‌جز یک جلسه تمرین که آن زمان در نشست هیئت‌مدیره بود، در همه جلسات تمرین حضور داشت. اسکوچیچ روی این بازی حساس است که نتیجه بگیرد و اگر بخواهد تصمیمی بگیرد، پس از بازی آن را انجام می‌دهد.

وی در خصوص حضور رحیم زهیوی در تمرینات نفتی‌ها و عدم عقد قرارداد با این بازیکن گفت: زهیوی بازیکن بسیار خوبی است، اما مسئله او فنی نبود.

مربی صنعت نفت در این باره که خودش بهترین گزینه برای جایگزینی اسکوچیچ محسوب می‌شود، اظهار داشت: تا الان اصلاً به سرمربیگری صنعت نفت فکر هم نکرده‌ام. نام صنعت نفت از من، امثال من و کسانی که اینجا سرمربی بودند، بزرگتر است. برخی مربیان لطف داشتند و از صنعت نفت و آبادان تعریف کردند، برخی هم حرف‌های برعکسی زدند. این نشان می‌دهد که نباید صنعت نفت را دست هر کسی بدهیم. نام گزینه‌هایی مطرح است که عملکرد بسیار ضعیف داشته‌اند و الان خانه‌نشین هستند که این برای فوتبال آبادان خیلی بد است.

«اگر نامی برای سرمربیگری صنعت نفت می‌بریم، این نام باید بزرگ باشد، نه اینکه از کسی نام ببریم که در هفته پنجم نتوانسته تیمش را کنترل کند و اخراج شده باشد.» سراج ضمن بیان این جمله گفت: خیلی کوچکتر از آن هستم که سرمربی صنعت نفت شوم. در صنعت نفت هر وظیفه‌ای به من بدهند، انجام می‌دهم و به دنبال سرمربیگری نیستم. الان تمام فکر و ذکر ما، موفقیت تیم است. مطمئن باشید با وجود دراگان و سراج یا بدون آنها، صنعت نفت به راهش ادامه می‌دهد و امسال به موفقیت می‌رسد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا آمادگی سرمربیگری صنعت نفت را دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: باشگاه باید این موضوع را لحاظ کند و من نمی‌توانم در این باره صحبت کنم. باشگاه صنعت نفت در این خصوص تصمیم می‌گیرد. پیشنهادهایی درباره مربی خارجی به باشگاه شده و خیلی خوشحال می‌شویم که یک مربی خارجی کارنامه‌دار، این روند را ادامه دهد. نه اینکه یک مربی بیاوریم که خانه‌نشین باشد و کار آنچنانی برای فوتبال انجام نداده باشد. شاید او در گذشته نتیجه نسبی کسب کرده باشد، اما نمی‌تواند برای فوتبال آبادان کاری کند.

مربی صنعت نفت آبادان درخصوص دیدار با شاگردان یحیی گل‌محمدی گفت: اسکوچیچ معمولاً قبل از هر بازی، چند فیلم از دیدارهای تیم حریف را می‌بینید و در شرایطی که اکنون آنالیزور نداریم، او در آنالیز بسیار باهوش است. اسکوچیچ بازی قبلی پرسپولیس را دیده است. می‌دانیم با آمدن یحیی گل‌محمدی به پرسپولیس، شوکی به تیم وارد شده و بازیکنان پرسپولیس انگیزه مضاعفی گرفتند، اما آنها باید بدانند فردا کار بسیار سختی در آبادان دارند.

بیشتر بخوانید:
مربی پرسپولیس خبر داد؛ استوکس از نظر بدنی آماده نیست
رونمایی از شماره پیراهن خرید جدید آبی‌ها

تگ ها


نفت آبادان اخبار نفت آبادان فوتبال ایران نشست خبری نشست خبری بهنام سراج بهنام سراج نفت آبادان پرسپولیس پرسپولیس صنعت نفت آبادان صنعت نفت آبادان-پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال