سراج: تارتار کار بزرگی کرد/ وزارت نفت هیچ کمکی به ما نمی‌کند

بهنام سراج مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار برابر نفت مسجدسلیمان در مورد شرایط این دیدار و وضعیت بازیکنان این تیم صحبت کرد...

به گزارش مدال، بهنام سراج در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر نفت مسجدسلیمان، اظهار کرد: نیم فصل اول را خیلی خوب پشت سر گذاشتیم. ما در نقل و انتقالات بازیکنی جذب نکردیم و خروجی هم نداشتیم و همان شکل تیمی‌مان را حفظ کردیم.
وی گفت: برای ماندن در بالای جدول قطعا به دنبال پیروزی در ادامه لیگ هستیم، فردا بازی سختی در مسجدسلیمان داریم. این تیم امسال یکی از بهترین سال‌های خود را پشت سرگذاشته است و تارتار مربی خوب و باهوشی است. نتایج این تیم نشان می‌دهد که تارتار چه کار بزرگی برای این تیم و شهر انجام داده است.
مربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: قطعا به دنبال سه امتیاز بازی هستیم و فکر می‌کنم بازی فردا خیلی خوب خواهد شد چرا که دو تیم به دنبال برد هستند. نفت مسجدسلیمان می‌خواهد روند خوب خود را ادامه دهد و ما نیز می‌خواهیم بالای جدول بمانیم. برای ماندن در بالای جدول، هر بازی را یک فینال می‌دانیم.
وی با بیان اینکه در بازی فردا خوشبختانه بازیکن محروم و مصدوم نداریم، گفت: متاسفانه فقط اسم نفت را یدک می‌کشیم و طبق قانون هیچ کمکی از سوی وزارت نفت به ما نشده است. قول داده‌اند که مبلغ 10 میلیارد تومان به تیم‌های نفتی کمک کنند ولی تا امروز محقق نشده است. این کار ما را کمی مشکل‌تر کرده است زیرا آن‌هایی که از باشگاه طلب دارند، به سمت باشگاه آمده‌اند ولی هنوز پولی به ما پرداخت نشده است. امیدوارم این اتفاق در آینده نزدیک برای دو تیم نفتی خوزستان بیفتد.

بیشتر بخوانید:

امید سینگ به نفت مسجدسلیمان پیوست

خداحافظی دوباره مکانی با هواداران نفت مسجدسلیمان

 

تگ ها


صنعت نفت آبادان نفت مسجد سلیمان دراگان اسکوچیچ مهدی تارتار لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران نشست خبری صنعت نفت آبادان نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان-صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال