سرانجام رونالدو به رویایش رسید/ دختر رستوران‌دار پیدا شد

یکی از سه دختر رستوران‌داری که کریستیانو رونالدو آرزو کرده بود آنها را ببیند، توسط روزنامه آ اس پیدا شد و مصاحبه‌ای با او صورت گرفت....

به گزارش مدال، کریستیانو رونالدو در برنامه مشهور (صبح بخیر بریتانیا) شبکه iTV تعدادی از رازهای زندگی خصوصی‌اش را آشکار کرد. یکی از این اسرار سه دختر رستوران‌داری بودند که در کودکی هر روز به رونالدو همبرگر می‌دادند. دخترانی که به دلیل فقر و تنگدستی همیشه به ستاره فعلی دنیای فوتبال کمک می‌کردند.
رونالدو در این مصاحبه به تمجید از این سه دختر پرداخت و آرزو کرد تا بتواند انها را پیدا کند و لطف آنها را جبران کند.
به تازگی روزنامه آ اس خبر داد که یکی از این سه دختر پیدا شده است و در دیدار با او متوجه شده‌اند این شخص که پاولا لیکا نام دارد، خیلی وقت است که ازدواج کرده است.
پاولا لیکا در مصاحبه با آ اس گفت: بسیار خوشحالم که رونالدو بدون هرگونه غرور و به دور از تکبر درباره آن اتفاقات و گذشته خود صحبت کرده است.
وی که دعوت‌نامه رونالدو برای سفر به ایتالیا را قبول کرده است، گفت: خوشحالم که در این دیدار می‌توانیم درباره خاطرات قدیمی با هم صحبت کنیم. من از رونالدو بسیار سپاس‌گزارم.
در پایان این دختر خوش‌شانس تصریح کرد: هر بار تعدادی غذا در رستوران باقی می‌ماند، صاحب کار به ما اجازه می‌داد که این غذاها را به بچه‌های اطراف رستوران بدهیم. رونالدو هم یکی از آن بچه‌ها بود، اما با این تفاوت که او از همه خجالتی‌تر بود.

اخبار مرتبط:

چرا رونالدو به این سه دختر مدیون است؟

تگ ها


دختر رستوران دار رونالدو اخبار رونالدو گذشته رونالدو داستان زندگی رونالدو کریس رونالدو راز رونالدو راز زندگی رونالدو کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال