سربازان ذوب‌آهن به دنبال رضایتنامه

دو بازیکن تراکتورسازی شاید از این تیم جدا شوند....

بازیکنان سرباز تراکتورسازی برای ماندن در این تیم مشکل دارند.

به گزارش خبرنگار مدال از تبریز، دانیال اسماعیلی فر و مهدی مهدی پور دو بازیکن سرباز تراکتورسازی بودند که با پایان فصل دوران سربازی آنها نیز به پایان رسیده و طبق قراردادی که با ذوب آهن اصفهان دارند باید در فصل جدید با پیراهن این تیم به میدان بروند.
این دو بازیکن با مسئولان تراکتورسازی برای ماندن در این تیم مذاکراتی را انجام داده اند که جهت ماندن در این تیم با مشکل رضایت نامه روبرو هستند. تراکتورسازان سید احمد موسوی را برای جانشینی دانیال اسماعیلی فر و نقی زاده را برای جانشینی مهدی پور با قرارداد سه ساله در اختیار دارد که سطح کیفی این بازیکنان برابر است و تراکتوری ها تمایل زیادی برای صرف هزینه اضافی بابت دریافت رضایتنامه ندارند تا توپ را به میدان خود بازیکن بیندازند تا به دنبال رضایتنامه خود باشند.
تصمیم باشگاه تراکتور میتواند منطقی باشد و مبلغ قرارداد بازیکن به اضافه مبلغ رضایتنامه که قطعا مبلغ کمی نخواهد بود میتواند مبلغی باشد برای جذب بازیکن با لول بالاتر و از طرفی بعید به نظر می رسد منصوریان و باشگاه ذوب آهن نیز به همین راحتی ها راضی به از دست دادند این بازیکنان شوند تا کار این بازیکنان را برای تراکتوری ماندن سخت بدانیم.

تگ ها


تراکتورسازی دانیال اسماعیلی فر مهدی مهدی پور ذوب آهن بازیکنان سرباز علیرضا منصوریان مهدی مهدی پور دانیال اسماعیلی فر Tractor ذوب آهن لیگ برتر خلیج فارس فوتبال