سرتاپای این فوتبال را لجن گرفته!

بدشانسی های امیرقلعه نویی که بعد از دو شکست پیاپی برابر استقلال و حذف از جام حذفی از هدایت سپاهان استعفا داد با انتشار یک ویدئو از او کامل شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ماه های اخیر برای امیر قلعه نویی اصلا خوب نبودند. او با سپاهان که رقیب اصلی پرسپولیس در قهرمانی بود نتایج خوبی نگرفت، رتبه دوم لیگ از دست رفت ،به خاطر حمله عصبی در بیمارستان بستری شد و بازی مهم تیمش برابر استقلال را از دست داد و در بازگشت بعد از شکست برابر نساجی ، در یک چهارم نهایی جام حذفی در یک بازی پرحرف و حدیث باخت و بعد از بازی بسرعت استعفا داد. اما در فاصله سوت پایان بازی تا زمانی که قلعه نویی به رختکن رسیده و استعفایش را اعلام کند اتفاقاتی رخ داده است که حالا انتشار ویدئویی از این اتفاقات که او در متن آن است بدشانسی هایش را کامل می کند. 


یک ویدئوی جنجالی


از صبح امروز ویدئویی در کانال های تلگرامی از پایان بازی استقلال و سپاهان پربیننده شده که متعلق به برنامه "فوتبال برتر" است که دوشنبه بازی یک چهارم نهایی جام حذفی را مستقیم پخش کرد. اما جالب است این ویدئو را کسانی که دیشب "فوتبال برتر" را تماشا کردند در این برنامه ندیده بودند.


این ویدئو که انگار با موبایل، از زاویه بالا و از لای نرده راه پله آهنی که به سمت رختکن می رود فیلمبرداری شده ، امیر قلعه نویی را نشان می دهد که بعد از اتفاقات داوری این مسابقه و آن پنالتی بحث برانگیز که برای استقلال گرفته شد منتظر داوران است که از تصمیمات اشتباه تاثیرگذارشان انتقاد شدیدی بکند. 


قلعه نویی که بعد از بستری شدنش در بیمارستان کمی لاغرتر شده ، با همان تی شرت سفید سه دکمه یقه دار، توی راهرور جلوی راه پله ها ایستاده تا داورها را ببیند و به محض دیدن بنیادی فر انتقادهای تندش شروع می شود. برخلاف  همیشه که دور و برش چند نفری هستند این بار تنها ایستاده و با داوران جر و بحث می کند. او در پاسخ به محمدرضا منصوری کمک داور مسابقه که چیزی را گفته می گوید:" ندارید دیگه...ندارید." داور ان از او دور می شوند و او تنها در جهت خلاف آن ها و به سمت رختکن سپاهان راه می افتد. پایش که از دوران فوتبالش آسیب دیده هنوز انگار درد دارد چون کمی لنگ می زند. هیچکدام از سپاهانی ها نیستند و یا اگر کسی هم در صحنه هست از کنار آن می گذرد. تنها سیامک قلیچ خانی مدیررسانه ای یا به قول خود امیر، رفیق و برادرش که با فاصله چند متری از او حرکت می کند. او بهتر از هر کسی قلعه نویی را می شناسد و می داند وقتی او آمپرش اینجوری چسبیده است نباید خیلی نزدیکش شود.


عصبانیتش اما فروکش نکرده است و در حالیکه بی تفاوت ماسکش را زیر چانه اش انداخته هنوز به غرولند ادامه می دهد:" گند زدید به فوتبال ایران رفته..." برمی گردد و دستش را به سمت داورها که در پیچ تونل ناپدید شده اند می گوید:" سرتاپاتون لجنه." دو باره به سمت رختکن راه می افتد و می گوید: " سرتاپای این فوتبال را لجن گرفته."


این فایل چگونه منتشر شد؟


اما موضوع قابل توجه جدا از اتفاقاتی که در تونل منتهی به رختکن های ورزشگاه آزادی بعد از بازی حساس استقلال و سپاهان بین امیرقلعه نویی و داوران رخ داده ، این است که این ویدئو که در برنامه فوتبال برتر شب گذشته که به حواشی این بازی می پرداخت پخش نشد ، چگونه امروز روی کانال تلگرامی این برنامه قرار گرفت و به سرعت هم وایرال شد؟


ظاهرا این اتفاق براثر یک ناهماهنگی بین عوامل پخش و ادمین های کانال فوتبال برتر بوده است که آیتم ها را از قبل روی حالت ارسال اتوماتیک قرار می دهند و این فایل با وجود اینکه در برنامه نبوده روی کانال منتشر شده است.


البته که هنوز امیرقلعه نویی و دیگر اشخاصی که در این صحنه نقش داشته اند اظهارنظری دررابطه با اتفاقاتی که در این ویدئو رخ داده نداشته اند. شاید این ویدئو و برخوردهای انضباطی حاصل از آن آخرین بدبیاری های قلعه نویی در فصل سخت و تلخش باشد.

بیشتر بخوانید:

واکنش شایان مصلح؛ از اتهام فساد تا طلسم و تخریب

نظر بدهید: سرمربی خارجی یا مربی جوان ایرانی؟

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران امیر قلعه نویی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال