سرجیو: حق‌مان باخت به تراکتورسازی نبود

سرمربی صنعت نفت آبادان از تقابل تیمش با تراکتورسازی صحبت کرد....

سرمربی صنعت نفت آبادان از تقابل تیمش با تراکتورسازی صحبت کرد.

پائولو سرجیو، سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت گفت: مقابل تراکتورسازی خیلی تلاش کردیم و مستحق نتیجه بهتری بودیم.

به گزارش مدال، پائولو سرجیو پس از شکست یک بر صفر تیم صنعت نفت مقابل تراکتورسازی گفت: فکر می‌کنم بازی خوبی انجام دادیم و بهتر از تراکتورسازی بودیم و خیلی تلاش کردیم. مستحق بیش از آن چیزی که رقم خورد، بودیم. به بازیکنان به خاطر تلاشی که کردند، تبریک می‌گویم.

وی افزود: ساده نبود مقابل تیمی مثل تراکتورسازی که بازیکنان بین‌المللی دارد، اینطور خوب بازی کنیم. خیلی تلاش کردیم، اما نتیجه خوبی کسب نکردیم. تیم ما در مقایسه با سال گذشته تیم جدیدی است. تیم فصل گذشته کاملا نابود شد. در واقع تیم جدید و بازیکنان نو ساختیم، آن هم با بازیکنانی از تیم‌های لیگ پایین. روی بازیکنان جوانی شرط بستیم که سرمایه ما بودند. آنها نیز توانایی‌های خود را نشان دادند.

سرجیو عنوان کرد: اگر 15 امتیازی که کسب کردیم را ببینید، به این نتیجه می‌رسید که برای یک امتیاز به میدان نرفتیم، بلکه به خاطر اشتباهات امتیازات کامل را نگرفتیم. در کنار آن، اشتباهات داوری که علیه ما رخ داد، در عدم نتیجه‌گیری نفت در بازی‌های قبل موثر بود؛  به غیر از بازی امروز که داور کارش را به درستی انجام داد و از او راضی هستیم. نتایجی که مستحق آن بودیم را کسب نکردیم.

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سؤال که آیا تیمش در پایان فصل در لیگ برتر می‌ماند یا نه، گفت: به بازیکنانم اطمینان دارم و به کاری که انجام می‌دهیم، مطمئن هستم. در واقع، ما 6 امتیاز از منطقه خطر و سقوط فاصله داریم. اگر مردم از موقعیت ما عصبی هستند، حق دارند. اگر از بالای جدول نگاه کنید، تیم‌ها تنها با 5،6 امتیاز بالاتر از ما قرار دارند. نگاه ما همیشه به بالای جدول است، نه پایین جدول. به کیفیت بازی‌هایی که انجام می‌دهیم، ایمان داریم. بازیکنانی که قبلا بازی نمی‌کردند، بازی به بازی تجربه لازم را بدست می‌آورند. در بازی امروز مثل دیدارهای گذشته خیلی بهتر از حریف کار کردیم، اما نتیجه لازم را نگرفتیم.

سرجیو در رابطه با عدم گلزنی تیمش عنوان کرد: کار گروهی و فردی در کنار هم قرار دارند و قطعا با کیفیت کار بیشتر گلزنی نیز راحت خواهد بود، اما می‌دانید بازیکنانی که به راحتی می‌توانند گل بزنند، قیمت بالایی دارند. ما باید بیشتر از آن چیزی که لازم است، کار کنیم. باید تیم‌تر باشیم تا به گل برسیم و به نتیجه‌ای که می‌خواهیم دست پیدا کنیم.