سرجی روبرتو به یک شرط از بارسا جدا می شود

روز گذشته بود که موندودپورتیوو خبر از احتمال جدایی سرجی روبرتو از بارسلونا داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرجی روبرتو محصول آکادمی فوتبال بارسلوناست که از سال ۲۰۱۴ و با صلاحدید لوئیس انریکه توانست به ترکیب اصلی تیمش راه یابد. سرجی در سال های اخیر کم و بیش توانسته جایگاه ثابت خود را حفظ کند؛ با این حال حضور نلسون سمدو باعث شده تا دیگر مثل گذشته نتواند در سمت راست زمین برای بارسا به میدان برود و بیشتر شاهد حضور او در میانه زمین هستیم.

قرارداد سرجی با بارسا تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ اعتبار دارد و رقم فسخ آن نیز ۵۰۰ میلیون یورو است. او که سومین کاپیتان آبی اناری ها نیز محسوب می شود، جایگاه ویژه ای در این باشگاه دارد ولی نیمکت نشینی ها و ذخیره نلسون سمدو بودن، باعث شده تا به گزینه جدایی از بارسلونا فکر کند.

با توجه به ترافیک شدید در خط میانی بارسا دشوار بتوان تصور کرد که فصل بعد به او در این منطقه بازی برسد و اگر سمدو هم ماندنی شود، شاید سرجی جدایی را بهترین گزینه بداند.

طبق ادعای موندودپورتیوو سرجی تنها در یک صورت از بارسا جدا خواهد شد و آن تماس پپ گواردیولا و رسیدن یک پیشنهاد جدی از سوی سیتی است. در حال حاضرپیشنهاداتی شفاهی مطرح شده و بارسا برای مشخص شدن تکلیف نلسون سمدو، زمان خواسته است. در صورت موافقت بارسا با پیشنهاد سیتی، سرجی راهی لیگ برتر خواهد شد. او از ۱۴ سالگی بود که وارد آکادمی بارسا شد و تاکنون پیشنهادات مختلفی را به خاطر این باشگاه رد کرده است.

 قضیه او مشابه قضیه سرخیو بوسکتس است. این بازیکن هم در صورتی که بارسا با جدایی او موافقت کند و پیشنهاد از منچسترسیتی پپ گواردیولا باشد، از جمع آبی اناری ها جدا خواهد شد.

بیشتر بخوانید:
واکنش تند گلکسی به نژادپرستی همسر یک بازیکن
فرناندنس: وقتی فهمیدم یونایتدی می‌شوم، به گریه افتادم
تهدید دولت فرانسه توسط لیون؛ اقدام قانونی می‌کنیم

تگ ها


سرخیو بوسکتس پپ گواردیولا سرجی روبرتو فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات سرخی روبرتو منچستر سیتی بارسلونا فوتبال