سرخابی های سابق، مانع استقلال در راه کسب سهمیه

بالاخره دیدار استقلال و پارس جنوبی فردا در در شهر جم برگزار خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، پس از کش و قوس های فراوان، کمیته ی استیناف رای برگزاری مجدد دیدار پارس و استقلال را تأیید کرد و این دو تیم فردا و از ساعت ۲۰:۳۰ در شهر جم به مصاف هم می روند.


نکته ی جالب در تیم پارس، حضور سرخابی های پرتعدادی است که در ترکیب این تیم حضور دارند. در تیم پارس جنوبی، بازیکنانی سابق پرسپولیس از جمله آدام همتی، محمد نوری، بابک حاتمی و رضا خالقی فر حضور دارند که در صورت صلاحدید سیروس پورموسوی سرمربی این تیم، می توانند مقابل استقلال قرار بگیرند.


تیم فرهاد مجیدی برای کسب سهمیه، نیاز مبرمی به ۳ امتیاز این دیدار دارد و در صورت پیروزی مقابل جمی ها و توقف فولاد در دیدار همزمان مقابل نساجی، می تواند به رده ی دوم جدول رده بندی صعود کند. از همین رو، بازیکنان سابق پرسپولیس که در لیست تیم پارس حضور دارند، می توانند مانعی در مقابل پیروزی تیم استقلال باشند و پارسی ها در صورت کسب امتیاز در این دیدار، شانس خود را برای بقای در لیگ برتر، افزایش دهند.


علاوه بر بازیکنان سابق پرسپولیس، استقلالی های قدیمی هم در تیم پارس حضور دارند که از جمله ی آنها می توان به امیرحسین اسماعیل زاده، ایمان باصفا، امین منوچهری و میلاد باقری اشاره کرد که البته باقری در نیم فصل لیگ امسال راهی جم شد ولی به دلیل پارگی رباط صلیبی، تا ماهها از میادین به دور خواهد بود.

تگ ها


پارس جنوبی جم آدام همتی امین منوچهری پرسپولیس تهران محمد نوری