سرخابی‌ها با کیت دوم در لیگ قهرمانان آسیا؟

رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در مرحله حذفی شاهد رقابت تیم های آسیایی همرنگ در پیراهن خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از اتمام مرحله گروهی و مشخص شدن تیم های مرحله یک هشتم نهائی لیگ قهرمانان آسیا  و بر اساس جدول مسابقات مشخص شد استقلال  باید به مصاف الهلال عربستان برود و پرسپولیس در این مرحله استقلال تاجیکستان را در پیش رو دارد.


هر دو نماینده ایران که در گروه های Cو Eبه مصاف رقبای خود رفتند به عنوان تیم اول از گروه خود صعود کردند و بر اساس فرمت جدید لیگ قهرمانان آسیا که برای اولین بار در ۱۰گروه چهار تیمی برگزار شد شرایط برای میزبانی پرسپولیس که تیم اول گروه Eبود فراهم نشد تا این تیم در مرحله یک چهارم  به عنوان میهمان،به مصاف  تیم اول گروه A یعنی استقلال تاجیکستان انتخاب شود.

قرعه این مرحله باعث شده است تا دو تیم آبی پوش استقلال و الهلال و دو تیم قرمز پوش استقلال تاجیکستان و پرسپولیس برگزار کننده دو دیدار مهم لیگ قهرمانان آسیا شوند.

 با توجه به قوانین رقابتها ،استقلال به عنوان میزبان حق انتخاب دارد و  می تواند با پیراهن اصلی خود و رنگ آبی به مصاف الهلال برود و پرسپولیس که تیم میهمان این مرحله می باشد احتمالا ً باید با پیراهن دوم خود سفید و یا مشکی بازی با استقلال تاجیکستان را برگزار کند.

تگ ها


پرسپولیس تهران استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا فوتبال ایران فوتبال