سرخابی ها منتظر چمدان پول از آسمان هستند

مسئول اسپانسر ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: بحث قطع همکاری با همراه اول وجود ندارد اما برای ادامه همکاری و تبلیغ روی پیراهن باید مذاکرات جدیدی صورت بگیرد ......

مسئول اسپانسر ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: بحث قطع همکاری با همراه اول وجود ندارد اما برای ادامه همکاری و تبلیغ روی پیراهن باید مذاکرات جدیدی صورت بگیرد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: مسئول اسپانسر ۲ باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: بحث قطع همکاری با همراه اول وجود ندارد اما برای ادامه همکاری و تبلیغ روی پیراهن باید مذاکرات جدیدی صورت بگیرد.

علیرضا شیرازی در خصوص شایعه قطع همکاری اپراتور همراه اول به عنوان اسپانسر 2 باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت: بحثی درباره قطع همکاری وجود ندارد بلکه ما در شکل های مختلف قرار است با یکدیگر همکاری داشته باشیم. قرارداد ما برای تبلیغ روی پیراهن برای 2 سال بود که مدت آن تمام شد و حالا باید مذاکرات جدیدی برای ادامه همکاری به این شکل صورت بگیرد.

وی ادامه داد: بحث همکاری 3090 با 2 باشگاه پرسپولیس و استقلال بحث مجزایی نسبت به همکاری با همراه اول است. اما باید مذاکرات جدیدی برای قرارداد 2 سال بعد صورت بگیرد. اگر این مذاکرات با توافقات نهایی همراه بود به تبلیغ همراه اول روی پیراهن 2 تیم درج خواهد شد وگرنه اگر این اتفاق رخ ندهد با برندها و شرکت های دیگر مذاکره خواهیم کرد. اما بحث همکاری با همراه اول به قوت خودش باقی است و فقط شکل آن در صورت توافق نکردن تغییر خواهد کرد.

مسئول اسپانسر 2 باشگاه پرسپولیس و استقلال در خصوص اینکه برخی رسانه ها عنوان کرده بودند دربی 85 بین هفته دوم و سوم لیگ برگزار می شود اما به نظر می رسد این اتفاق رخ نمی دهد، افزود: یک پیشنهادهایی صورت گرفت تا دربی را بین هفته دوم و سوم برگزار کنیم و حتی ما آمادگی برگزاری دربی را هم ایجاد کردیم اما به نظر می رسد این 2 باشگاه منتظر هستند تا یک چمدان پول از آسمان برایشان بیفتد. یا اینکه فقط از مردم کمک بگیرند تا مشکلات شان حل شود این شکل خوبی نیست.

شیرازی تصریح کرد: این 2 باشگاه می توانستند با یک درآمد بالا این بازی را انجام دهند اما به نظر می رسد شجاعت لازم بین مدیران سرخابی ها برای انجام این بازی وجود ندارد. از طرفی با توجه به وضعیت لیگ برتر و اردوهای تیم ملی فعلاً قادر نخواهیم بود که شرایط را برای برگزاری این بازی فراهم کنیم.

 

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر خلیج فارس فوتبال