سرخوش، قره گوزلو و حیدری نژاد راهی یک چهارم پایانی شدند

بیلیارد و بولس، رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا امروز پنجشنبه بیستم اردیبهشت ماه در مرحله یک هشتم پایانی انجام شد و طی آن علی قره گوزلو با نتیجه 4 بر صفر در مقابل حریف هندی به پیروزی رسید، امیر سرخوش در مقابل حریفی از افغانستان با نتیجه 4 بر 2 پیروز شد و احسان حیدری نژاد 4 بر 2 در مقابل علیرضا خداپرست هموطن خود به پیروزی دست یافت ......

بیلیارد و بولس، رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا امروز پنجشنبه بیستم اردیبهشت ماه در مرحله یک هشتم پایانی انجام شد و طی آن علی قره گوزلو با نتیجه 4 بر صفر در مقابل حریف هندی به پیروزی رسید، امیر سرخوش در مقابل حریفی از افغانستان با نتیجه 4 بر 2 پیروز شد و احسان حیدری نژاد 4 بر 2 در مقابل علیرضا خداپرست هموطن خود به پیروزی دست یافت. در دیگر دیدار امرزو سیاوش مزینی با نتیجه 4 بر یک در مقابل حریفی از پاکستان شکست خورد و از دور این رقابتها کنار رفت.

در مرحله یک چهارم پایانی امروز بعد از ظهر ساعت 17:00 علی قره گوزلو به مصاف بابر مسیح از پاکستان می رود، احسان حیدری نژاد در مقابل تاناوات حریف قدری از تایلند قرار می گیرد و امیر سرخوش به مصاف چی وای آیو از هنگ کنگ می رود.

رقابت‌های اسنوکر قهرمانی آسیا 16 تا 22 اردیبهشت ماه با حضور یازده کشور ایران، تایلند، افغانستان، هند، میانمار،قطر، عراق، پاکستان، هنگ کنگ، سوریه و فلسطین در حال برگزاری است.

تگ ها


اخبار روز المپیک