سرخپوشان با مغز متفکر استقلال در جده!

حریف قطری استقلال در گروه سوم لیگ قهرمانان آسیا امروز وارد جده می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه؛ تیم فوتبال الدحیل عصر امروز عازم شهر جده عربستان می شود تا در گروه سه لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود. این تیم که با استقلال ایران، پلیس عراق و الاهلی عربستان همگروه است، اولین بازی خود را مقابل نماینده عراق برگزار خواهد کرد.

مسابقات گروه سه در ورزشگاه ملک عبدالله برگزار می شود. الدحیل بعد از دیدار با پلیس عراق در تاریخ ۲۶ فرودین روز ۲۹ فروردین به مصاف الاهلی عربستان می رود و استقلال تهران سومین حریف این تیم در دور گروهی خواهد بود که این دیدار روز اول اردیبهشت برگزار خواهد شد. این تیم بازی های دور برگشت خود را هم در تاریخ های پنجم، هفتم و یازدهم به ترتیب مقابل استقلال، پلیس و الاهلی برگزار خواهد کرد و با توجه به هزینه هایی که در سال های اخیر انجام داده به دنبال تحقق آرزوهای بزرگ خود در این رقابت هاست.

بهترین موفقیت این تیم در لیگ قهرمانان آسیا دو بار حضور در مرحله یک چهارم نهایی بوده و الدحیل حضور در مراحل بالاتر از یک چهارم را در آسیا تجربه نکرده است. به این ترتیب این دوره از لیگ قهرمانان آسیا چالش بزرگی برای الدحیل است تا یک دستاورد جدید را کسب کند. موفقیت در آسیا از این حیث که الدحیل نتوانست توفیقی در لیگ ستارگان این فصل داشته باشد و السد به قهرمانی این فصل دست یافت، از اهمیت بیشتری برای این تیم برخوردار است. این یک ماموریت مهم برای صبری لموشی سرمربی الدحیل که تیمش در این فصل نایب قهرمان قطر شد.

باشگاه الدحیل برای موفقیت در آسیا هزینه های بالایی انجام داده است؛ یکی از مهمترین خریدهای این باشگاه، جذب دودوی برزیلی و مایکل اولونگای کنیایی است. الدحیل پس از کسب پیروی اخیر مقابل الاهلی از انگیزه بالایی برای شروع مسابقات و دیدار با پلیس عراق دارد.

اسماعیل احمد، مدیر تیم الدحیل قبل از عزیمت امروز به جده برای حضور در مسابقات قهرمانی قاره ، گفت: تیم در شرایط روحی خوبی قرار دارد و همه از حضور در این دوره از مسابقات هیجان زده هستند. هدف ما ارائه بهترین ها در این دوره و دفاع از اهداف مان است تا بتوانیم با ارائه بهترین کیفیت به آرزوهایمان دست پیدا کنیم. ما از همه لحاظ برای مأموریت قاره ای آماده هستیم و امیدواریم که بتوانیم با یک شروع خوب، وارد مسابقات شویم. دست کادرفنی تیم برای استفاده از گزینه های مختلف در بازی های پیشرو کاملا باز است و این یک فرصت خوب برای سرمربی تیم است تا بتواند تیم را به آنچه که می خواهیم برساند.

تگ ها


الدحیل استقلال تهران فوتبال ایران قطر فوتبال