سرخیو آگوئرو به منچسترسیتی بر می‌گردد!

اوله مدعی شد سرخیو آگوئرو به زودی به عنوان سفیر جهانی باشگاه منچسترسیتی انتخاب خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو آگوئرو در تابستان اخیر و بعد از یک دهه حضور در باشگاه منچسترسیتی این تیم را ترک کرد. ستاره آرژانتینی طی این ۱۰ سال به اسطوره سیتیزن ها و بهترین گلزن تاریخ باشگاه انگلیسی تبدیل شد اما نهایتاً در تابستان به بارسلونا پیوست تا سال‌های پایانی فوتبال خود را در این تیم پشت سر بگذارد.

با این حال اوضاع در بارسلونا اصلاً برای آگوئرو مطابق انتظار پیش نرفت. در تابستان دوست صمیمی او که شاید یکی از دلایل پیوستن او به بارسلونا بود یعنی لیونل مسی این تیم را ترک کرد و به پاری سن ژرمن پیوست. این اما پایان کابوس آگوئرو نبود زیرا این بازیکن چندی پیش در جریان یکی از مسابقات دچار مشکل قلبی شد و نتوانست به کار خود ادامه دهد.

بعد از گمانه زنی های زیادی که طی هفته های اخیر در مورد ستاره آرژانتینی وجود داشت نهایتاً چند روز پیش به شکل رسمی مشخص شد که این بازیکن به دلیل مشکل قلبی نمی تواند به کار خود در فوتبال ادامه دهد و طی مراسمی خداحافظی خود را اعلام کرد. اما حالا اوله ادعای جالبی را مطرح کرده است. بر اساس گزارشی که این منبع آرژانتینی منتشر کرده آگوئرو به زودی به منچسترسیتی باز خواهد گشت تا به عنوان سفیر جهانی این باشگاه فعالیت کند.

تگ ها


سرخیو آگوئرو فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال