سرخیو آگوئرو در راه پیوستن به چلسی؟

سرخیو آگوئرو پس از تایید جدایی از منچسترسیتی در پایان فصل، به همین زودی با بسیاری از باشگاه ها در ارتباط بوده است اما آیا چلسی می تواند برنده رقابت بر سر امضای قرارداد با مهاجم آرژانتینی باشد؟...

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو آگوئرو در هفته گذشته تایید کرد که پس از ۱۰ فصل در انتهای فصل جاری و پس از به پایان رسیدن قراردادش با سیتیزن ها، از منچسترسیتی جدا خواهد شد. جدایی آگوئرو از سیتی باعث شده است که باشگاه های بسیاری در سراسر اروپا به دنبال امضای قرارداد با این مهاجم باتجربه آرژانتینی باشند.

اما طبق گزارش میل آنلاین، به رغم صحبت هایی که درباره پیوستن آگوئرو به بارسا می شود، چلسی گوی سبقت را از رقبا ربوده و از بیشترین بخت برای امضای قرارداد با اسطوره آرژانتینی برخوردار است. میل آنلاین ادعا کرده که آگوئرو نیز مایل است که به کار خود در لیگ برتر ادامه دهد.

آبی ها در حال حاضر در خط حمله بازیکنانی چون تامی آبراهام و تیمو ورنر را در اختیار دارند، هر چند که مخصوصا ورنر هنوز نتوانسته آنطور که انتظار می رود برای چلسی گلزنی کند. اولیویه ژیرو نیز دیگر مهره آبی ها در خط حمله است اما قرارداد این بازیکن باتجربه نیز در تابستان به پایان خواهد رسید.

چلسی می تواند جای خالی که در خط حمله خود دارد با سرخیو آگوئرو پر کند، مهاجمی که هنوز در ۳۲ سالگی و با وجود مصدومیت هایی که در این فصل مانع از درخشش او شد، مشتاقان زیادی در سراسر اروپا دارد.

علاوه بر این به نظر می رسد که ستاره سابقه اتلتیکو مادرید نیز که پیش از این از آبی ها تمجید کرده بود، مایل به پیوستن به چلسی باشد.

آگوئرو پیشتر گفته بود: " من به بازیکنانی مثل دروگبا و لمپارد و لمپارد نگاه می کنم و آنها در پست خود بهترین بازیکنان جهان بودند و هنوز هم هستند. من می توانم خیلی چیزها از بازیکنانی مثل این بیاموزم. لندن هم شهری عالی برای زندگی است. من و همسرم آنجا واقعا خوشحال خواهیم بود."

آگوئرو پس از پایان قرادادش درتابستان می تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که مایل باشد بپیوندد و این موضوع او را به خریدی تقریبا بدون هیچگونه ریسکی برای توماس توخل، سرمربی آبی ها، و ماریانا گرانوفسکایا، مدیر چلسی، تبدیل می کند. اما آنها برای امضای قرارداد با آگوئرو هنوز باید با بسیاری از باشگاه های قدرتمند اروپایی که خواهان به خدمت گرفتن ستاره آرژانتینی هستند، رقابت کنند و آنها را شکست دهند.

تگ ها


سرخیو آگوئرو فوتبال جهان منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال