سرخیو راموس، هفتمین بازیکن پرسابقه تاریخ رئال

کاپیتان کهکشانی ها، سرخیو راموس، با رکورد 577 بازی کاماچو از نظر تعداد حضور در ترکیب رئال مادرید برابری کرد ......

کاپیتان کهکشانی ها، سرخیو راموس، با رکورد 577 بازی کاماچو از نظر تعداد حضور در ترکیب رئال مادرید برابری کرد.

به گزارش مدال، سرخیو راموس پس از بازی کردن در ال کلاسیکو روز یکشنبه، با رکورد تاریخی کاماچو مدافع افسانه ای کهکشانی ها برابری کرد. به این ترتیب، راموس اکنون هفتمین بازیکن تاریخ رئال مادرید از نظر تعداد بازی در این باشگاه به شمار می رود.

به نقل از وبسایت رسمی باشگاه رئال مادرید، سرخیو راموس در 14 فصل حضورش در ترکیب رئال مادرید، 19 جام رسمی با این باشگاه فتح کرده که این جام ها شامل؛ 4 لیگ قهرمانان اروپا، 3 جام باشگاه های جهان، 3 سوپر کاپ اروپا، 4 لالیگا، 2 کپا دل ری و 3 سوپر کاپ اسپانیا.

سرخیو راموس همواره در رابطه با توانایی گلزنیش مورد ستایش قرار گرفته است. این مدافع گلزن، تاکنون موفق شده در پیراهن رئال مادرید 76 مرتبه دروازه حریفان را بازکند. علاوه بر توانایی گلزنی این مدافع، سرخیو راموس موفق شده است در مقاطع حساس به کمک تیم باشگاهی خود بیاید که از این موارد می توان به فینال لادسیما و اون دسیما و همین طور فینال جام باشگاه های جهان در سال 2014 اشاره کرد.

کاماچو که از سال 1973 تا 1989 برای رئال مادرید 577 بازی کرد موفق به کسب افتخاراتی نظیر؛ 2 جام یوفا، 9 لیگ، 5 جام اسپانیایی، 1 لیگ کاپ و 2 سوپر کاپ اسپانیا شد. هیرو و خنتو هرکدام 601 مرتبه برای رئال مادرید بازی کردند و از این نظر سرخیو راموس می تواند از نظر تعداد بازی از این دو بازیکن عبور کند. سه بازیکن برتر رئال مادرید از نظر تعداد بازی عبارتند از؛ سانچز(710)، کاسیاس(725) و رائول(741).

تگ ها


سرخیو راموس رئال مادرید لالیگا فوتبال