سرخیو راموس به بازی با شاختار رسید

کاپیتان رئال مادرید امروز با هم تیمی هایش تمرین کرد تا&#۱۶۰;نشان دهد مشکلی برای بازی چهارشنبه مقابل شاختار ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس کاپیتان رئال مادرید روز شنبه در شکست خانگی ۰-۱ برابر کادیز تنها یک نیمه در میدان بود و به دلیل مصدومیت جای خود را به ادر میلیتائو داد.

راموس با کیسه یخ روی زانویش و از روی سکوها نظاره گر تلاش هم تیمی هایش شد و بلافاصله نیز موجی از نگرانی را در میان هواداران رئال ایجاد کرد. مصدومیت راموس به فاصله یک هفته تا ال کلاسیکو، بدترین خبر ممکن برای دوست داران رئال بود.

دیروز و پس از بررسی های پزشکی مشخص شد که راموس دچار مصدومیت نشده و صرفا یک کوفتگی ساده بوده است.

راموس روز گذشته زیر نظر فیزیووتراپ ها قرار داشت و تمرین نکرد ولی خبر خوب برای رئالی ها اینکه او امروز بدون مشکل در تمرین حاضر شد و پا به پای هم تیمی هاش تمرین کرد تا مشخص شود برای بازی چهارشنبه مقابل شاختار مشکلی نخواهد داشت. آخرین بازی رئال بدون سرخیو راموس برابر منچسترسیتی بود که با برتری ۲-۱ سیتیزن ها و حذف رئال از لیگ قهرمانان همراه بود.

رئال امسال در گروهی دشوار قرار گرفته و پیروزی بر شاختار در بازی خانگی کاملا حیاتی است. بدون شک حضور راموس در قلب خط دفاعی می تواند نقطه اطمینان بخشی برای رئال باشد اما این خطر نیز وجود دارد که به فاصله سه روز تا ال کلاسیکو مصدوم شود و این بازی حساس را از دست بدهد. اکنون باید دید در نهایت تصمیم زیدان چه خواهد بود.

تگ ها


سرخیو راموس رئال مادرید