سرخیو راموس حرف های زیادی برای گفتن دارد

خواکین کاپاروش، سرمربی تیم ملی ارمنستان، حمایت ویژه ای از سرخیو راموس انجام داد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از پایان رقابت‌های دور گروهی مقدماتی جام جهانی در منطقه اروپا، سرمربی تیم ملی ارمنستان یعنی خوراکین کاپاروش مصاحبه جالبی با کادناسر انجام داده و درباره مسائل مختلف از جمله سرخیو راموس که روزهای خوبی را در پاری سن ژرمن سپری نمی‌کند، حرف زده است.

خواکین کاپاروش درباره وضعیت راموس گفت: "ما کسانی که او را می‌شناسیم می‌دانیم که او مشت‌های خود را گره کرده و می‌خواهد سریع به زمین بیاید. بسیاری او را مرده فرض می‌کنند اما قطعاً از این وضعیت خارج خواهد شد و حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت."

کاپاروش همچنین درباره اینکه کدام تیم در لالیگا از بهترین ترکیب برخوردار است، ادعای جالبی را مطرح کرد و گفت: "سویا ترکیب بهتری نسبت به رئال مادرید، اتلتیکو مادرید و بارسلونا دارد."

بازگشت دنی آلوز به بارسلونا: "در این مورد کسی که باید بله می‌گفت مربی بود. او می توانست در مورد بازگشت دنی‌الوز پاسخ منفی بدهد. آلوز یک جنگجوی تمام عیار است و هدف او حضور در رقابت های جام جهانی است و به همین دلیل هم به دنبال این بود که در اروپا حضور داشته باشد. به نظر من او قرار است در بارسلونا در پست دفاع راست به بازی گرفته شود."

تگ ها


تیم ملی برزیل دنیل آلوز خواکین کاپاروش سرخیو راموس پاری سن ژرمن لوانته برزیل