سرخیو راموس نیامده مشکل‌ساز شد

سرخیو راموس چندی پیش بود که با ترک رئال مادرید قراردادی دو ساله با پی اس جی امضا کرد ولی هنوز موفق نشده برای این تیم به میدان برود....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس مدت ها بر سر تمدید قرارداد با مسئولان رئال کشمکش داشت و در نهایت زمانی که برای تمدید متقاعد شده بود، به وی اعلام کردند که پیشنهاد تمدید مهلت انقضا داشته و دیگر امکان ماندنی شدن او وجود ندارد.

راموس پس از جدایی از رئال طولی نکشید که با پی اس جی به توافق رسید و قراردادی دو ساله بست. کاپیتان سابق رئال اما تاکنون نه در بازی های دوستانه و نه سوپرکاپ فرانسه و دو بازی اول تیمش در لوشامپیونا نتوانسته به دلیل مصدومیت به میدان برود. راموس نیم فصل دوم فصل گذشته نیز همواره مصدوم بود و تنها ۴ بار برای رئال به میدان رفت و پیراهن اسپانیا برابر یورو ۲۰۲۰ را نیز از دست داد.

طبق ادعای کادنا سر، برخی اعضای کادر فنی و نیز پزشکی پی اس جی از راموس ناراضی هستند و معتقدند او بیش از اندازه مغرور است و بعضا برخی توصیه های مهم را نیز قبول نمی کند. 

آنها معتقدند هرچند راموس یک ستاره است ولی در تیم کنونی پی اس جی بازیکنانی هستند که از او جایگاهی بالاتر دارند ولی توقعات و انتظارات راموس در همین ابتدای کار مشکل ساز شده است.

همچنین سران پی اس جی از اینکه راموس هنوز نتوانسته از بند مصدومیت رها شود، نگرانند و معتقدند او به اندازه کافی مراقب شرایط بدنی اش نیست و اینکه مصدومیت های متوالی او نمی تواند بدون دلیل باشد.

راموس در حالی به پی اس جی پیوسته که زوج دفاعی تیم یعنی کیمپمبه و مارکینیوش، جایگاهی محکم دارند و او کار راحتی برای رسیدن به ترکیب اصلی نخواهد داشت.

تگ ها


پاری سن ژرمن سرخیو راموس رئال مادرید