سردار آزمون: انگار روی زمین قدم نمی‌زنم

بعد از آقای گلی لیگ روسیه، سردار آزمون ستاره ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ آماده حضور در یک باشگاه معتبر اروپایی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سردار آزمون شب گذشته و در بازی آخر زنیت سن پترزبورگ برابر روستوف در حالی که به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمده بود توانست گل پیروزی تیمش را به ثمر رسانده و به عنوان آقای گلی رقابت های لیگ روسیه دست پیدا کند. البته او در این عنوان یک شریک هم دارد؛آرتم زیوبا کاپیتان زنیت و دوست صمیمی و جنجالی سردار نیز با ۱۷ گل زده در کنار ستاره ایرانی در صدرجدول بهترین گلزنان قرار گرفت.


آمون در این فصل عملکردی فوق العاده برای زنیت داشت و همین موضوع باعث شد تا در ماه های گذشته یکی از پرطرفدارترین بازیکنان در بازار نقل و انتقالات اروپایی باشد و تیم هایی چون ناپولی، میلان، لسترسیتی، آرسنال و اورتون را خواهان خود ببیند.


سردار که در یکی از آخرین مصاحبه هایش گفته بود که قصد دارد پس از سال ها حضور در لیگ روسیه ماجراجویی جدیدی را آغاز کند بعد از کسب آقای گلی لیگ روسیه در صفحه شخصی اش در اینستاگرام پستی با این مضمون منتشر کرد:"آقای گل شدم. خیلی سال خوبی بود.خیلی زحمت کشیدم. خیلی ها تو سرم زدند ولی من هدفم را ول نکردم.مرسی از کسانی که پشتم بودند . دستتان طلا. من انگار روی زمین قدم نمی زنم.چنین مودی دارم الان."


سردار حق دارد خوشحال باشد. او در ۲۵ سالگی آقای گل لیگ روسیه شده و آماده است تا بتواند تجربه های تازه و مهمتری را در لیگ های معتبر اروپایی داشته باشد.

بیشتر بخوانید:
پرسپولیس در انتظار موافقت سازمان لیگ با جشن قهرمانی

پیروزی زنیت مقابل روستوف با گل سردار/ آزمون آقای گل شد
محمدرضایی: اتفاقات بالای جدول به کام استقلال شد

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فوتبال ایران لژیونرها اخبار لژیونرها سردار آزمون زنیت سن پترزبورگ روستوف روستوف-زنیت سن پترزبورگ لیگ برتر فوتبال