سردار آزمون، مروارید آینده فوتبال جهان

سایت اسپانیایی مهاجم ایرانی را خطرناک ترین بازیکن روستوف در دیدار برابر اتلتیکومادرید اعلام کرد ......

سایت اسپانیایی مهاجم ایرانی را خطرناک ترین بازیکن روستوف در دیدار برابر اتلتیکومادرید اعلام کرد.

 

به گزارش مدال به نقل از تابناک ورزشی، دیدار تیم های اتلتیکومادرید و روستوف امشب در لیگ قهرمانان اروپا از ساعت 23:15 به وقت تهران آغاز می شود

بازی رفت این دو تیم در ورزشگاه خانگی روستوف با برد یک بر صفر روخی بلانکو همراه بود. در آستانه برگزاری دیدار امشب، سایت اسپانیایی مارکا در مطلبی به سردار آزمون، مهاجم ایرانی باشگاه روستوف و خطری که این بازیکن برای اتلتیکومادرید دارد اشاره کرد

مارکا روزنامه اسپانیایی ستاره درخشان تیم ملی کشورمان را که در تیم روستوف روسیه توپ می زند، مروارید آینده فوتبال جهان نامید.

این سایت مارکا در این زمینه نوشت: «سردار آزمون، مهاجم ایرانی روستوف یکی از بازیکنان آینده دار جهان است. او را به خاطر قد بلندش با زلاتان ایبراهیموویچ و به خاطر تکنیکش با لیونل مسی مقایسه می کنند. البته بازیکنان زیادی را با مسی مقایسه می کنند، اما آزمون فاصله زیادی با مهاجم آرژانتینی دارد. با این حال بازیکن خیلی خوبی است. آزمون 23 ساله، طرفدار رئال مادرید است و امشب (سه شنبه) خطری برای اتلتیکو به حساب می آید».

این سایت در ادامه آورده است:« او ملی پوش است و تحت هدایت کارلوس کی روش کار می کند.  با وجود قد بلندش بازیکن تکنیکی به حساب می آید.  آزمون از روبین کازان به روستوف پیوست و نسبت به دیگر بازیکنان ایرانی در سطح بالاتری قرار دارد. به خوبی با توپ بازی می کند و بازیکن تکنیکی است. فصل گذشته  برای روستوف بازی های خوبی را به نمایش گذاشت  و در مرحله پلی آف برابر اندرلخت و آژاکس گل های مهمی را به ثمر رساند».

تگ ها


فوتبال