سردار آزمون آقای گل مهاجمان گلزن تیم ملی

مهاجم ایرانی تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه در بازی‌های یک سال اخیر موفق شد چهار بار برای تیم ملی گلزنی کند و درمیان نفرات حاضر در اردوهای این تیم به عنوان آقای گل شناخته شود.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، یکی از خصیصه های بارز تیم ملی ایران در دوره جدید بازی های هجومی و گلزنی مهاجمان این تیم است. ملی‌پوشان ایران در پنج دیدار اخیر موفق شدند ۱۳ بار دروازه رقبا را باز کنند و در این میان ده گل توسط مهاجمان حاضر در اردوهای تیم ملی به ثمر رسید. 

نکته قابل توجه درباره این مطلب اینکه آمار ارائه شده درباره گلزنهای تیم‌ملی به مانند گلساز ها از پنج دیدار تحت هدایت دراگان اسکوچیچ استخراج شده است و بازی های تیم ملی فوتبال ایران پس از دوران مارک ویلموتس مورد آنالیز قرار گرفته است. قطعا پس از پایان بازی های تیم ملی در مرحله اول مقدماتی جام جهانی، درباره آمارهای کلی از ابتدا تا انتهای بازی های مقدماتی مطالبی منتشر خواهد شد. 

سردار آزمون - ۴ گل زده

یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر فوتبال ایران با چهار گلی که در بازی‌های تیم ملی در یک سال اخیر به ثمر رساند موفق خود را به عنوان آقای گل فعلی تیم ملی معرفی کند. سردار آزمون در بازی های تیم ملی برابر ازبکستان، یک بار، برابر سوریه، یک بار و در دیدار حساس برابر بحرین دو بار موفق شد دروازه حریفان را باز کند و حالا سهم ۴ گل از ۱۳ گل تیم ملی داشته باشد. 

مهدی طارمی و کریم انصاری فرد - ۲ گل

دو مهاجم دیگر تیم ملی نیز در بازی‌های اخیر موفق شدند دوباره گلزنی کنند. مهدی طارمی علاوه بر پاس گل های خوبی که مهیا می کند، بد هم گل نمی زند! او در دیدار برابر ازبکستان و بحرین دو بار توانست دروازه حریف را باز کند. در سوی دیگر کریم انصاری فرد نیز هر بار در زمین باشد شانس اصلی گلزنی تیم به حساب می آید. او در دو دیدار برابر سوریه و هنگ کنگ موفق به دو بار گلزنی شد. 

مهدی قایدی، کاوه رضایی، وحید امیری، محمدحسین کنعانی زادگان و علی قلی زاده - ۱ گل

مهدی قایدی و کاوه رضایی، مهاجمان فعلی و سابق استقلال دو گلزن ایران در دیدار برابر تیم ملی بوسنی بودند. محمد حسین کنعانی زادگان در بازی تدارکاتی تیم ملی مقابل سوریه توانست اولین گل ایران را به ثمر برساند و وحید امیری و علی قلی زاده نیز دو گلزن ایران در بازی برابر تیم ملی هنگ‌کنگ به حساب می آیند و به این ترتیب علاوه بر بازیکنان چهار گله و دو گله، تیم ملی ایران در طول پنج بازی اخیر پنج بازیکن یک گله هم در ترکیب خود دارد.

تگ ها


تیم ملی ایران سردار آزمون