Banner

سردار آزمون: برای اسپارتاک و هوادارانش احترام زیادی قائل هستم

سردار آزمون، مهاجم ایرانی زنیت سن‌پترزبورگ از تاکتیک دفاعی سرمربی تیمش در نبرد مسکو حمایت کرد....

به گزارش مدال، و به نقل از شبکه تلویزیونی Match TV روسیه، سردار آزمون پس از پیروزی ارزشمند شب گذشته زنیت سن‌پترزبورگ در زمین تیم اسپارتاک مسکو در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر روسیه اظهار داشت: هیجان‌های این بازی بسیار خوب بودند و به هواداران زنیت بابت این پیروزی خارج از خانه تبریک می‌گویم.

مهاجم ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ که 76 دقیقه برابر اسپارتاک مسکو بازی کرد و سپس جای خود را به اولگ شاتوف داد در ادامه گفت: پس از پایان این بازی باید اسپارتاک و هوادارانش مورد احترام قرار بگیرند. من برای آنها اعتبار زیادی قائل هستم. این فوتبال است و باید احترام خود را نثار تیم اسپارتاک و هوادارانش کنیم. بابت این پیروزی در مسکو من و هواداران زنیت خیلی خوشحال هستیم.

سردار آزمون در واکنش به پرسش خبرنگار شبکه تلویزیونی  Match TV روسیه مبنی بر تلاش زنیتی‌ها جهت حفظ گل و بازی دفاعی خاطرنشان کرد: فوتبال همین است و شما باید اینجا فکر کنید، البته بازی سختی بود زیرا اسپارتاک خیلی خوب حمله می‌کرد. ما هم به خوبی دفاع کردیم و تمام بازیکنان زنیت در این مسئله نقش داشتند. فکر می‌کنم این تاکتیک خوبی بود و پیروز شدیم. بابت این پیروزی خیلی خوشحالم.

نمره فنی متوسط سردار آزمون در هفته هشتم لیگ برتر روسیه

خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه با مشارکت کاربرانش در ارزیابی عملکرد فنی بازیکنان تیم‌های اسپارتاک مسکو و زنیت سن‌پترزبورگ در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر فوتبال این کشور نمره متوسط 6.5 را به سردار آزمون، مهاجم ایرانی اختصاص داد. یوری ژیرکوف، هافبک کهنه‌کار زنیت با کسب نمره فنی 7.5 بهترین بازیکن این بازی شد.

آزمون که همانند دیگر بازی‌های فصل جاری لیگ برتر روسیه در ترکیب اصلی تیم زنیت قرار داشت در دقیقه 76 با اولگ شاتوف تعویض شد. معدل نمره‌ فنی سردار در فصل جاری لیگ برتر روسیه با مجموع 676 دقیقه بازی 6.75 است.

بیشتر بخوانید:

پیروزی زنیت برابر اسپارتاک در حضور ۷۶ دقیقه‌ای آزمون

 

تگ ها


سردار آزمون زنیت سن پترزبورگ اسپارتاک مسکو سوپر لیگ روسیه فوتبال