سردار آزمون و سویا؛ شاید در آینده ای نزدیک

باشگاه سویا اسپانیا به طور رسمی برای بخدمت گیری سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه زنیت روسیه اعلام آمادگی کرده است...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این در حالی است که سردار در حال حاضر دوران نقاهت مصدومیت را پشت سر میگذارد و از سویی سماک سرمربی زنیت اعلام کرده است باشگاه در تعطیلات زمستانی برنامه ای برای فروش سردار برنامه ای ندارد. 

سایت اسپانیایی «اِل گل دیجیتال» نوشت که این باشگاه اسپانیایی برای به خدمت گرفتن مهاجم ایرانی زنیت سن‌پترزبورگ رسماً دست به کار شده است. طبق این گزارش مونچی مدیر ورزشی سویا جلسه‌ای با مدیر برنامه‌های آزمون ۲۶ ساله داشته و در خصوص علاقه این باشگاه اسپانیایی و البته علاقه شخصی خودش به عملی شدن انتقال این مهاجم ایرانی به رامون سانچس پیسخوان بحث و تبادل نظر کرده است. این اولین مذاکره رسمی طرفین بوده است.

سردار آزمون تا ژوئن ۲۰۲۲ با باشگاه زنیت روسیه قرارداد دارد و در صورتی که مدیر برنامه سردار آزمون و این بازیکن به حضور در تیم سویا راضی شوند این باشگاه به طور رسمی با باشگاه زنیت وارد مذاکره خواهد شد. سخت است تصور کنیم این جابجایی در تعطیلات زمستانی صورت بگیرد اما در شرایطی که همه چیز خوب پیش رود ابتدای فصل ممکن است شاهد کوچ سردار آزمون به تیم سویا باشیم. این سیاست جالب باشگاه اروپایی است که ابتدا با بازیکن طرف قرارداد صحبت می کنند تا در صورت رضایت به حضور با باشگاه او وارد مذاکره شوند. سایت اسپانیایی مورد اشاره در مورد واکنش مدیر برنامه های سردار به پیشنهاد باشگاه سویا چیزی ننوشته است. 

سردار آزمون از ابتدای حضور در فوتبال اروپا در تیم های روسی بازی کرده و در حال حاضر هم با ۱۱ گل زده در زنیت مدعی کسب عنوان آقای گلی لیگ برتر روسیه است. او فصل گذشته هم به این عنوان دست پیدا کرده بود. سردار نه تنها به خاطر گل هایش در لیگ برتر روسیه بلکه به خاطر بازی هایش در لیگ قهرمانان و گلزنی در این رقابت ها از جمله به تیم بایرن مونیخ بازیکن شناخته شده ای بشمار می رود. ضمن اینکه یکی از مهره های کلیدی تیم ملی است که در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حضور داشته است. 

سردار آزمون و سویا؛ شاید در آینده ای نزدیک قرارداد همکاری بین طرفین امضاء شود.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ سویا سردار آزمون فوتبال