سردار آزمون گران‌ترین بازیکن روبین کازان شد

سردار آزمون، ملیپوش ایرانی گرانترین بازیکن تیم روبینکازان در فصل جاری لیگ برتر روسیه است ......

سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی گران‌ترین بازیکن تیم روبین‌کازان در فصل جاری لیگ برتر روسیه است. 

روزنامه بیزنس آنلاین روسیه نوشت: سردار آزمون با ارزش‌گذاری ۹ میلیون یورویی از سوی سایت ترانسفرمارکت گرانقیمت‌ترین بازیکن فصل جاری تیم روبین‌کازان است. دیمیتری پولوز (۵،۵ میلیون یورو) و فدور کوردیاشوف (۳ میلیون یورو) رده‌های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند. رضا شکاری، دیگر بازیکن ایرانی تیم روبین‌کازان نیز با مبلغ ۳۰۰ هزار یورو در رده بیستم قرار گرفته است.

این روزنامه روسی درباره سردار آزمون نوشت: پیش از آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه پیشنهادهای از سوی چندین باشگاه اروپایی برای خرید سردار آزمون به باشگاه روبین‌کازان رسیده بود. مدیران باشگاه نیز در این برهه تصمیم گرفتند تا با توجه به در پیش‌بودن جام جهانی ۲۰۱۸ سردار آزمون را نفروشند. آنها در این اندیشه بودند که پس از این رقابت‌ها قیمت فروش ملی‌پوش ایرانی افزایش خواهد یافت و درآمد بیشتری نصیب این باشگاه می‌شود.

بر خلاف انتظارها قیمت سردار آزمون همچنان ۹ میلیون یورو است و گران‌قیمت‌ترین بازیکن تیم روبین‌کازان محسوب می‌شود. جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قیمت سردار آزمون را افزایش نداد و بدین‌خاطر او هم‌اکنون در حال انجام این کار است. سردار آزمون در فصل جاری لیگ برتر روسیه علاوه بر روبین‌کازان یکی از بهترین بازیکنان این رقابت‌ها محسوب می‌شود. وی ۴ گل به ثمر رسانده و ۴ پاس گل داده است. در آینده‌ای نزدیک قیمت این ملی‌پوش ایرانی افزایش نیز خواهد یافت.

تگ ها


سردار آزمون فوتبال