سردار از کریستال پالاس پیشنهاد 30 میلیون یورویی دارد؟

خبری در رسانه‌ها منتشر شده که نشان می‌دهد سردار آزمون از کریستال پالاس پیشنهادی ۳۰ میلیون یورویی دارد....

به گزارش مدال، بسیاری از رسانه‌های ایرانی خبر از پیشنهاد ۳۰ میلیونی کریستال پالاس به سردار آزمون داده‌اند. نکته این‌جاست رسانه‌ها این خبر را به نقل از سایت اکسپرس منتشر کرده‌اند در صورتی که در سایت اکسپرس هیچ خبر جدیدی درباره سردار آزمون وجود ندارد. تنها خبری که در خصوص پیشنهاد به سردار از کریستال‌پالاس منتشر شده مربوط به سایت آبولا (یک رسانه معتبر پرتغالی) است که این سایت‌ هم خبر پیشنهاد به سردار را به نقل از سایت اسپورت اکسپرس (یک سایت ورزشی روسی) منتشر کرده است.
از سوی دیگر در لیست کریستال پالاس به جز ویلفرد زاها که طبق اعلام ترنسفر مارکت ۵۵ میلیون یورو می‌ارزد، تمام بازیکنان قیمتی پایین‌تر از ۲۵ میلیون یورو دارند و خرج کردن چنین مبلغی در فصل نقل و انتقالات زمستانی عجیب به نظر می‌رسد.
نکته جالب واکنش مردم در خبری که سایت ابولا منتشر کرده، است. زیر این خبر یک نفر با انتقاد از مسئولین پرتغالی اعلام کرده مشاهده کنید انگلیسی‌ها تا چه اندازه برای یک بازیکن خرج می‌کنند و یک نفر با انتقاد از مسئولین کریستال پالاس گفته تصور می‌کردم آن‌ها ۳۰ میلیون را خرج وینسنت ابوباکار، مهاجم تیم پورتو کنند.
هنوز دیگر رسانه‌های روسی این خبر را تایید نکرده‌اند اما باید دید سردار آزمون در فصل نقل و انتقالات چه تصمیمی خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

با لژیونرها در مدال؛ از گلزنی جهانبخش تا ادامه درخشش کاوه رضایی

 

 

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات اخبار لژیونرها فوتبال ایران سردار آزمون کریستال پالاس زنیت سن پترزبورگ لیگ برتر لیگ برتر فوتبال