سردار با زنیت به مصاف سپاهان می‌‎رود؟ (عکس)

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و زنیت سن پترزبورگ در راستای ایجاد و توسعه همکاری‌های بین‌المللی تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند....

به گزارش "ورزش سه"،  صبح امروز جمعه ۲۰ فروردین‌ماه سال ۱۴۰۰، تفاهم‌نامه همکاری دو جانبه میان باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و باشگاه زنیت سن پترزبورگ در راستای توسعه همکاری‌های بین‌المللی به امضای دو طرف رسید.


این جلسه با حضور بوریس بورمیستروف سرکنسول روسیه در اصفهان، الکساندر مدودوف مدیرعامل باشگاه زنیت و محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان به صورت آنلاین برگزار شد. به موجب این تفاهم‌نامه این دو باشگاه در زمینه‌های، فنی ورزشی، برگزاری دوره‌های آموزشی، استعدادیابی، توسعه فوتبال بانوان و تیم‌های پایه با یکدیگر همکاری خواهند کرد.


برگزاری دوره‌های مربیگری در سن پترزبورگ و ایران، همکاری‌ جهت پرورش استعداد‌های دو باشگاه و برگزاری بازی‌های دوستانه از دیگر مفاد این تفاهم‌نامه است. ضمناً محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه سپاهان از تیم فوتبال زنیت برای انجام دیداری دوستانه در زمان مقتضی دعوت کرد. مدت این تفاهم‌نامه دو سال است و در صورت تمایل طرفین قابل تمدید است.


لازم به ذکر است در این جلسه وبیناری، حامد اصفا امور بین الملل، مسعود نصیریان مدیر اداری IT و علی ناظری مدیر روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان حضور داشتند.


سردار آزمون یکی از بازیکنان آکادمی سپاهان به شمار می رود که البته در دوران حضورش چندان فرصت حضور در تیم اصلی را به دلیل ستاره های پرشماری که در ترکیب این تیم در سال های انتهایی دهه هشتاد حضور داشتند، پیدا نکرد ولی پس از جدایی از جمع طلایی پوشان در فوتبال روسیه خودش را پیدا کرد و حالا یکی از موفق ترین لژیونر های تاریخ فوتبال ایران به شمار می رود. بی شک در صورتی که زنیت برای انجام بازی دوستانه به ایران و اصفهان سفر کند، بازگشت آزمون به این شهر و تقابلش با سپاهان روز جذابی را برای فوتبال ایران رقم خواهد زد.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فولادمبارکه سپاهان