سردار به جای لورکوزن به روستوف رفت

سردار آزمون برای همراهی تیم زنیت در هفته دوم لیگ برتر روسیه راهی روستوف شد وامشب در ترکیب تیمش به میدان خواهد آمد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، این حضور نشان می دهد هنوزتوافقی میان باشگاه زنیت و بایرلوزکوزن برای فروش مهاجم تیم ملی فوتبال ایران صورت نگرفته است. در صورت ادامه این روند همان طور که قبلا بدان اشاره کرده بودیم باشگاه روسی سیاست تمدید قرارداد سردار را در پیش خواهد گرفت. هر چند بدون تمدید قرارداد هم این امکان برای باشگاه زنیت مهیا است تا در پنجره زمستانی با فروش این بازیکن به سودی که مد نظر است دست یابد. 

در سال های اخیر به دفعات صحبت از حضور سردار آمون در تیم های مطرح اروپایی به میان آمد و رسانه های اروپایی اخبار زیادی را در این باره منتشر کردند اما مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به حضور خود در فوتبال روسیه ادامه داد و اکنون هشتمین فصل حضور خود را در لیگ برتر روسیه تجربه می کند و جالب اینکه در کش و قوس این خبرها نه باشگاه زنیت در این باره اظهار نظری انجام می دهد ونه سردار آزمون. هر چند سماک سرمربی تیم زنیت پیش تر گفته بود باشگاه زنیت پیشنهادی که مجاب شود رضایتنامه سردار آزمون را صادر کند، دریافت نکرده است و این بازیکن در فصل پیش رو هم در ترکیب تیم زنیت به میدان خواهد آمد و در نهایت هم این چنین شد. سردار آزمون هفته پیش ودر بازی با خیمکی زننده یکی از گل های زنیت بود. در مسابقه ای که زنیت ۳-۱ پیروز شد و امشب هم در هفته دوم لیگ برتر روسیه در برابر تیم سابق خود یعنی روستوف به میدان خواهد آمد. بدون شک اگر توافقی میان زنیت و لورکوزن صورت گرفته بود؛ آنهم به ارزش ۲۰ میلیون یورو سردار آزمون همراه زنیت به روستوف نمی رفت چون امکان آسیب دیدگی اش در این بازی وجود دارد و این اتفاق توافق را بر هم می زند. همراهی زنیت در این سفر بدین معنی است که هیچ نشانه ای از توافق وجود ندارد و سردار آزمون در بازی با روستوف به میدان خواهد آمد چون بازیکن زنیت بشمار می رود. 

باید به این نکته مهم هم توجه داشت عدم علاقمندی تیم زنیت برای فروش سردار هم خیلی غیر منطقی نیست به این خاطر که برای تکرار چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر روسیه و هم چنین نمایش خوب در لیگ قهرمانان اروپا به این بازیکن نیازمند است و این موفقیت ها بیشتر از فروش سردار آزمون برای زنیت آورده مالی خواهد داشت. از سویی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران از حضور در تیم زنیت راضی به نظر می رسد به این خاطر که دستمزد خوبی دریافت می کند.

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ فوتبال جهان سردار آزمون فوتبال