سردار جانشین مهاجم ملی‌پوش روسی شد

مهاجم گلزن تیم ملی روز گذشته با انتقالی 12 میلیون یورویی به عضویت زنیت سنت پترزبورگ درآمد تا جانشین آلکساندر کوکورین در خط حمله این تیم باشد....

مهاجم گلزن تیم ملی روز گذشته با انتقالی 12 میلیون یورویی به عضویت زنیت سنت پترزبورگ درآمد تا جانشین آلکساندر کوکورین در خط حمله این تیم باشد.

به گزارش خبرنگار مدال، پس از مدت‎ها بحث در رابطه با انتقال سردار آزمون به تیمی جدید، این بازیکن روز گذشته با قراردادی 3.5 ساله و با مبلغی در حدود 12 میلیون یورو از روبین کازان به زنیت سنت پترزبورگ منتقل شد تا در نیمه دوم فصل در ترکیب قهرمان 5 دوره لیگ روسیه و صدرنشین فعلی این لیگ به میدان برود.
آزمون در ترکیب زنیت جانشین الکساندر کوکورین مهاجم 27 ساله‌ای خواهد شد که سابقه حضور در تیم ملی روسیه را داشته است. کوکورین که به دلیل مصدومیت جام جهانی را از دست داده بود، در روزهای ابتدایی فصل جاری نیز به دلیل مشابه در ترکیب زنیت حضور نیافته بود. با این حال تنها چند هفته پس از بازگشت به میادین، وی به دلیل کتک‌کاری در خارج از زمین فوتبال از حضور در میادین رسمی محروم شده و 7 بازی زنیت در لیگ و 4 بازی این تیم در لیگ اروپا را همین دلیل از دست داده است.
در غیاب کوکورین، مهاجمینی چون آرتم زیوبا مهاجم ملی‌پوش روسی، سباستین دریوسی مهاجم 22 ساله آرژانتینی و آنتون زابالوتنی مهاجم 27 ساله اهل روسیه برای زنیت به میدان رفته‌اند که این 3 بازیکن در مجموع 19 گل در 29 بازی در تمام مسابقات فصل جاری برای زنیت به ثمر رسانده‌اند و مسئولین زنیت امیدوارند با حضور آزمون در خط حمله این تیم، آمار گلزنی خود را بهبود ببخشند.
گفتنی است زنیت 10 روز دیگر در بازی رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا میهمان فنرباغچه ترکیه خواهد بود.